2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te urządzenia kosztują mniej niż 10 euro i sprawią, że Twój dom będzie najmądrzejszy

Inteligentne wtyczki TP-Link są tutaj, aby zrewolucjonizować Twój dom, otwierając przed Tobą cały świat możliwości.

Wtyczka Tapo P100 firmy TP-Link.

Przyszedłem, aby polecić ciekawy produkt technologiczny, który może odmienić Twój dom. Inteligentne wtyczki Tapo są tańsze w dwupaku, Masz go na Amazon za mniej niż 20 euro. Jak już wiesz, jeśli jesteś Główny użytkownik będziesz się cieszyć Szybka i całkowicie bezpłatna wysyłka. W sklepie w Ameryce Północnej wszystko jest wygodne.

Te maleństwa są bardzo łatwe w użyciu, Pozwoli Ci sterować każdym starym urządzeniem ze smartfona. Jeśli masz inteligentny głośnik, taki jak najnowszy Amazon Echo Dot, możesz to zrobić za pomocą głosu. Powiemy Ci, jak działają.

TP-Link Tapo P100 (2 szt.)

Najlepsza technologia trafia do Twojego domu

Inteligentne wtyczki to małe urządzenia, które łączą się z domową siecią Wi-Fi i umożliwiają sterowanie urządzeniami i innymi urządzeniami elektronicznymi za pośrednictwem aplikacji lub inteligentnego głośnika. Aby rozpocząć, wystarczy go podłączyć, a każde urządzenie, do którego zostanie podłączone, ożyje.

Włącz lub wyłącz starą lampę w salonie sprzed kilkudziesięciu lat, ekspres do kawy czy podgrzewacz wody. Będziesz mieć kontrolę nad swoim domem, nie ruszając nawet palcem. Możesz to zrobić z poziomu aplikacji tabu łącza tpale także głosem, jeśli masz inteligentny głośnik.

Salon z inteligentnymi wtyczkami

Przed Tobą świat możliwości.

zgadzać się z Alexa I asystent googledzięki czemu możesz sparować je z najlepszymi inteligentnymi głośnikami, aby sterować dowolnymi urządzeniami w domu za pomocą głosu. Twórz działania, aby synchronizowały się i działały niezależnie, możesz zrobić wszystko.

Te wtyczki się kłaniają Pomóż zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. Planując automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń elektronicznych, możesz zapobiec ich działaniu przez cały dzień, co skutkuje mniejszym zużyciem energii. Co wygląda dobrze?

TP-Link Tapo P100 (2 szt.)

READ  Jak znaleźć swoje podobieństwo do internetu

Być może ich nie znasz, ale te gniazdka są gotowe, aby zrewolucjonizować Twój dom. Jeśli chcesz zbudować inteligentny dom, mogą być Twoimi najlepszymi towarzyszami.w połączeniu z inteligentnym głośnikiem lub po prostu za pomocą jego aplikacji otworzy przed Tobą cały świat możliwości.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.