2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te słuchawki Xiaomi to skandal

Możesz kupić słuchawki bezprzewodowe za bardziej niż atrakcyjną cenę.

Nie przeczytałeś źle, dzięki tej ofercie możesz wrócić do domu Słuchawki Xiaomi w bezprecedensowej cenie. The Redmi AirDots 2 zwinąć do 6,72 EUR na AliExpress, ale tylko przez ograniczony czas. Również, Nie będziesz musiał nic płacić za wysyłkę.

Nie ma znaczenia, jakiego telefonu komórkowego używasz i nie ma znaczenia, czy jesteś fanem SAMSUNG lub PrzeciwieństwoA Dzięki połączeniu bluetooth możesz je łatwo sparować. Wystarczy kilka sekund, aby zacząć cieszyć się ulubionymi utworami i podcastami.

Redmi AirDots 2

Kup słuchawki Xiaomi za bardzo mało

Redmi AirDots 2

Redmi AirDots 2 to najlepsze tanie słuchawki Xiaomi.

Nasi bohaterowie idealnie wpasują się w Twoje uszy dzięki swoim poduszkom. Ponadto, ponieważ waży tylko 4 gramy, jest bardzo wygodny. Ciesz się muzyką w transporcie publicznym lub na spacerze, a zapomnisz, że nawet ją nosisz. Jego konstrukcja różni się od linii, w której zastosowano AirPods firmy Applebędziesz miał coś oryginalnego dzięki projektowi przycisków.

Słuchawki Xiaomi mają technologię TrueWirelessStereoZaprojektowany, aby usłyszeć wszystkie niuanse Twoich ulubionych piosenek. Bez wątpienia są to dość tanie słuchawki, ale nigdy nie przestają uzyskiwać dobrej jakości dźwięku.

Jego bateria zapewni około 4 godzin odtwarzaniaKiedy tylko tego potrzebujesz, możesz przedłużyć ten czas dzięki etui ładującemu. Z kolei mały touchpad pozwoli wygodnie i szybko sterować pracą.

Redmi AirDots 2

Możesz go dostać w domu Kilka nowych słuchawek bezprzewodowych w świetnej cenie. Ponadto nie jest to tylko zestaw słuchawkowy, ale mówimy o jednym z produktów Xiaomi. Jest to zakup, którego nie można odmówić, ale uważaj, jednostki są ograniczone i nie potrwa długo.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.

READ  Kosmiczny potwór wabiący naszą galaktykę, by ją pożreć - Enseñame de Ciencia