18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te słuchawki kosztują mniej niż 40 euro i są rozsądnym zakupem

Te słuchawki kosztują mniej niż 40 euro i są rozsądnym zakupem

Realme Buds Air 3S z etui do ładowania.

Niektóre z najlepszych tanich słuchawek bezprzewodowych, które wypróbowałem, są przecenione na Amazon. Realme Buds Air 3S kosztują mniej niż 40 euroTo więcej niż kuszący zakup. Dzięki Amazon Prime Dostaniesz go do domu w ciągu zaledwie jednego dnia i nie płacąc nic za wysyłkę, w sklepie w Ameryce Północnej wszystko jest wygodne.

Bez względu na to, jaki telefon masz w kieszeni, słuchawki realme z łatwością połączą się ze wszystkimi Twoimi urządzeniami. Zawsze możesz nosić ze sobą swoją muzykę i cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości, te małe stworki mają wiele do zaoferowania. Mówimy ci o wszystkich jego funkcjach.

Słuchawki Realme Buds Air 3S

Kup słuchawki Realme ze zniżką

Jak wskazałem w swojej analizie, Te maleństwa są tak lekkie, że możesz je nosić przez cały dzień bez żadnego dyskomfortu. Oprócz wygodnych podkładek, które bez problemu dopasowują się do uszu, ma dziwną płetwę, która zapewni dodatkowe wsparcie.

jakość dźwięku jest dość płaska, Nie sądzę, abyś mógł znaleźć inny głośnik za mniej niż 40 USD, który byłby tak mocny i czysty. Wszystkie dźwięki są dobrze zaznaczone, będziesz cieszyć się ulubionymi piosenkami i podcastami. Również w przypadku gier czas reakcji jest bardzo krótki i nie odczujesz żadnych opóźnień.

A co z baterią? Nikt nie chce utknąć w środku długiej podróży pociągiem, ważne jest, aby słuchawki bezprzewodowe zapewniały dobrą autonomię. Realme Buds Air 3S może osiągnąć do 6 godzin ciągłej pracy, co jest więcej niż przyzwoitą liczbą. Dodatkowo dzięki jej etui będziesz się dobrze bawić Łączny czas trwania przekraczający 25 godzin. Będziesz miał dużo muzyki przez cały dzień.

Słuchawki Realme Buds Air 3S

READ  Pulpit WhatsApp | Tak będzie działał nowy konwerter zdjęć na naklejki | ZABAWA SPORTOWA

Nie musisz płacić 40 euro, aby zabrać do domu dobre słuchawki bezprzewodowe. Realme Buds Air 3S to świetny zakup dla prawie każdego użytkownika, możesz cieszyć się muzyką gdziekolwiek jesteś. Ale bądź ostrożny, kiedy przyzwyczaisz się do ich towarzystwa, nie będziesz w stanie pozbyć się ich z uszu.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.