5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te motywy zmienią Twoje WhatsApp dla Xiaomi – Xiaomi News

Wiele opcji dostosowywania oferowanych przez motywy MIUI wydaje się nieskończone. Umożliwia nie tylko zmianę wyglądu interfejsu telefonu Xiaomi, ale także pozwala Niektóre motywy pozwalają również modyfikować wygląd aplikacji, takich jak WhatsApp.

W poprzednich rekomendacjach rozmawialiśmy Pięć podstawowych motywów do zainstalowania na telefonie Xiaomi, a także od innych Pięć motywów, dzięki którym Twój telefon Xiaomi nie będzie wyglądał jak Xiaomi. Jednak dzisiejsze menu jest nieco inne, jak Wam przedstawiamy Motywy, które całkowicie zmienią Twoją aplikację WhatsApp.

Pięć motywów, które całkowicie zmienią Twój WhatsApp

Wszystkie motywy na liście można znaleźć w aplikacji Motywy MIUI. Właśnie Wpisz nazwę wybranego tematu w wyszukiwarce aplikacji I gotowy. Wybierz, pobierz, zaimportuj i zastosuj.

Jeśli nie pojawia się w wyszukiwarce, Może być konieczna zmiana regionu urządzenia. Nie martw się, bo na końcu artykułu pokażemy Ci, jak to zrobić. Bez zbędnych ceregieli zostawiamy Ci zalecenia tygodnia.

1. Ciemnobiały V3

Otwieramy dzisiejsze rekomendacje na ten temat Ciemnobiały V3, pakiet personalizacyjny z świąteczny motywCiemne tło i nieco przeprojektowane ikony aplikacji. Widżety zegara i daty są zintegrowane jak kalendarzCo nadaje mu szczególnego charakteru, tak jakbyś świętował wyjątkową randkę.

Jeśli chodzi o WhatsApp, bielsze ciemne V3 Zadbaj o zmianę oryginalnych kolorów aplikacji, aby uzyskać bardziej atrakcyjny różowy kolor. Zmieniają się również nazwy Twoich kontaktów, litery wiadomości stają się nieco bardziej czytelne, przycisk do rozpoczęcia nowej rozmowy Zastępuje go flash.

Warto zauważyć, że zmiany w WhatsApp Działa tylko przy wyłączonym trybie ciemnym. Whiter Dak V3 jest kompatybilny z urządzeniami, które są uruchomione MIUI 12 i MIUI 12,5, więc jesteś zainteresowany, możesz spróbować.

2. Czerwony świt v12.5

Jeśli szukasz tematu, który onieśmiela i narzuca charakter, to Czerwony świt v12.5 jest tym, czego potrzebujesz. Ten pakiet personalizacyjny Dedykowany do trybu ciemnego Przedstawia ci krwawy księżyc, którego intensywna czerwień stapia się z ciemnością tła.

READ  Sieć WhatsApp | Sztuczka, aby dowiedzieć się, z jakiego kraju kontakt korzysta z aplikacji | Aplikacje | Smartfon | technologia | sztuczka | Samouczek | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Większość ikon aplikacji się zmienia, na przykład Spoczywają na kolorowym pudełku, podobnie jak centrum sterowania. Widgety z ich strony pozostają niezmienione.

Red Dawn v12.5 Aplikacja WhatsApp

Z drugiej strony WhatsApp nieco zmienia swój wygląd zewnętrzny, szacuje się jedynie, że przycisk do rozpoczęcia nowej rozmowy zyskuje czarne tło i czerwony krzyżyk. Jednakże, Pola wiadomości na czacie zmieniają kolor na jasnoczerwony z gradientem. Kompatybilny z Red Dawn v12.5 MIUI 12 i 12,5Więc nie krępuj się to sprawdzić.

3. Nowy port v12 DarkLight

Następna na liście jest Nowy port v12 DarkLightja Animowany ekran blokady Ciemnoszare tło z gradientem. Wśród innych cudów, Ikony aplikacji zmieniają się całkowicie, zapewniając bardziej klasyczny wygląd.

Nowy port v12 DarkLight WhatsApp

Control Center zmienia również swój wygląd, używając Pomarańczowe guziki z wytłoczonymi detalami. W przypadku WhatsApp główną zmianą, jaką widzimy w aplikacji, jest kolor liter, który zmienia kolor na pomarańczowy. Poza tym zmienia się również kolor pól wiadomości i paska pisania.

Dla zewnętrznego interfejsu WhatsApp, Przycisk do rozpoczęcia nowej rozmowy staje się nieco większy, Z małym pomarańczowym krzyżykiem w środku. Pamiętaj, że te zmiany zachodzą Tylko przy włączonym trybie ciemnym. Kompatybilny z NewPort v12 DarkLight Mobile MIUI 12 i MIUI 12,5.

4. Miui 13. Koncepcja

Doskonałym prostym motywem dla tych, którzy nie chcą dokonywać drastycznych zmian jest Miui 3. koncepcja. Ten pakiet personalizacyjny Poprawia Centrum sterowania i nadaje mu prostszy wygląd, z przezroczystym papierem i białymi detalami. Podobnie, zapewnia również Inna konstrukcja ikon baterii, sygnału mobilnego i sygnału WiFi.

Miui 13 koncepcja WhatsApp

Ekran główny pozostaje w dużej mierze taki sam. Ikony aplikacji nie zmieniają swojego wyglądu, ale Narzędzia czasu i daty mają antyczny styl. Ten styl idealnie pasuje do kolorowej tapety i oryginalnego ekranu blokady.

Z drugiej strony WhatsApp otrzymuje plik Różne nagłówki i zdjęcia kontaktowe zmieniają kształt Kwadrat z zaokrąglonymi krawędziami. Podobnie jak inne na liście, zmiany w WhatsApp Można to zaobserwować tylko wtedy, gdy włączony jest tryb ciemny. Jeśli ten motyw przykuł Twoją uwagę, pobierz go na telefon Xiaomi, Redmi lub POCO za pomocą MIUI 12 lub MIUI 125.

READ  Co to jest LiDAR w iPhonie „Pro” i dlaczego poprawia fotografowanie w słabym świetle

5. A + 12 na 12

Wreszcie oferujemy bardzo oryginalny wygląd, z atrakcyjnymi widżetami i zupełnie innymi ikonami aplikacji. A + 12 na 12 To temat Skrywa wiele niespodzianek w jasnym interfejsie.

Jedną z głównych atrakcji A+12 jest Zablokuj ekran z wieloma widżetami i skrótami do aplikacji Jak WhatsApp i Facebook. Chociaż nie wszystko się na tym kończy.

A + 12 na 12 WhatsApp

Podobnie jak reszta, ten motyw również modyfikuje wygląd WhatsApp, ale w przeciwieństwie do innych, Nie działa w trybie ciemnym. Zewnętrzna strona komunikatora jest również utrzymana w neutralnych kolorach, Czaty są podzielone na kwadraty, Ten Sprawdź, czy ikony zmieniają kolor i zdjęcia Twoich kontaktów Zdarza Ci się być w kwadracie.

Również przycisk do rozpoczynania nowych rozmów cAmbia przez balon tekstowy. Z drugiej strony tytuł WhatsApp nie nosi już nazwy aplikacji, ale teraz nosi nazwę tematu. Jasne To pakiet dostosowywania oferuje najwięcej zmian. Jeśli Ci się spodoba, to obsługuje MIUI 12 i MIUI 12,5, więc nie przegap swojej szansy.

Dzięki temu możesz szybko i łatwo zmienić region swojego urządzenia

Nie musisz się martwić o zmianę regionu swojego telefonu Xiaomi, Redmi lub POCO. Ta prosta modyfikacja Jest odwracalny i nie stwarza żadnego ryzyka dla Twojego urządzenia. Aby zmienić region, wystarczy przejść do Ustawienia> Ustawienia dodatkowe> Region I na przykład wybierz inny kraj Indie.

Po zmianie regionu wróć do aplikacji Motywy MIUI i Wpisz w wyszukiwarkę nazwę tematu, który Ci się podoba. Jeśli go znajdziesz, przejdź do kliknij przycisk „Darmowy„Oh”świetny„, w zależności od przypadku, aby rozpocząć pobieranie motywu. Po pobraniu wystarczy kliknąć na”Podanie. „