19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te 18 telefonów Samsung otrzymuje już wrześniową aktualizację Androida

Jeśli masz jeden z wybranych modeli, możesz teraz pobrać i zainstalować aktualizację Androida z września 2021 r. na swoim smartfonie Samsung.

nawet wcześniej przeglądarka google Szerzyć się Poprawka bezpieczeństwa odpowiadający wrześniowi, Samsung Zrób to jeszcze raz, śmiało i Wersja aktualizacji zabezpieczeń Androida Odpowiadając na ten nowy miesiąc wczesny.

Oznacza to, że dzisiaj są Różne urządzenia z serii Samsung Galaxy Gdzie możesz pobrać i zainstalować aktualizację zabezpieczeń z ostatniego miesiąca.

Galaxy Z Flip3 przygotowuje One UI 3.1, specjalną wersję oprogramowania Samsunga do składania telefonów/Zdjęcie: Christian Collado

Dostępnych jest 18 telefonów Samsung z aktualizacją bezpieczeństwa

Jak zwykle Najnowsze telefony Samsung wysokiej jakości i średniej klasy Jako pierwsi otrzymali wrześniową aktualizację zabezpieczeń. Pełna lista modeli, dla których aktualizacja jest już dostępna, przedstawia się następująco:

Telefony Samsung, które zostaną zaktualizowane do Androida 12: pełna i zaktualizowana lista

To tylko jeden Lista początkowa Dostępne modele z aktualizacją bezpieczeństwa. W ciągu najbliższych kilku dni coraz więcej urządzeń otrzyma plik Wrześniowa łatka bezpieczeństwa. Dlatego zaktualizujemy ten artykuł do Dodaj wszystkie smartfony Samsung Galaxy Otrzymują aktualizację w miarę upływu dni.

Powiązane tematy: AndroidI telefony komórkoweI SamsungI Samsung Galaxy

READ  To właśnie Elon Musk chce zrobić z DNA całej ludzkości