1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tata Martino ponownie opuścił trening z reprezentacją Meksyku przed Mistrzostwami Świata

Tata Martino, ponownie nieobecny na przedmeczowej sesji treningowej Meksyku przeciwko Peru (Zdjęcie: Kirby Lee / Reuters)

zaczęła się przeszłość Data FIFA Przed tym Globalizmw którym wszystkie sklasyfikowane drużyny zakończyły dokonywanie wyborów na ostateczną listę 26 nazwisk, do których przejdą. Katar; Jednak z Meksyku krytyka jego trenera nie ustała, Gerardo MartinoDzieje się tak, ponieważ połączenie zawiera kilka nazwisk.

Jakby tego było mało, w ten piątek okazało się, że Mój ojciec Martino Nie był obecny na ostatnim treningu reprezentacja Meksyku do twarzy Peru 24 września, który wywołał kontrowersje w sieciach, bo to jeden z ostatnich momentów przygotowań, że argentyński trener będzie musiał określić swoją ostateczną listę.

Według różnych raportów z koncentracji grupy Azteków, Ponowne pozostawienie zespołu odpowiedzialnego za jego sztab szkoleniowyktórzy przeprowadzili otwarty trening, który odbył się w Pasadenie, a konkretnie w Rose Bowl i Kalifornii, przed wyjazdem do Atlanty, gdzie odbędzie się mecz towarzyski.

Ta praktyka charakteryzuje się również „nieobecnością” Raul JimenezBo chociaż był obecny i nosił szorty, nie wykonywał żadnej czynności na równi z kolegami z klasy Z powodu niemoralności, która sprawiła, że ​​jedną nogą wyszedł z Pucharu Świata.

Należy pamiętać, że to nie pierwszy raz, kiedy przejęła go sztab techniczny Martino Kieruje drużyną, bo nawet w drugiej części eliminacji do mistrzostw świata strateg nie mógł wyjechać na mecze poza Meksykiem z powodu operacji oka.

Według Alejandro Gomeza, z Codzienny lódA Tata nie chciał ćwiczyć otwarte Jego pragnieniem było być w Los Angeles, więc nie wychodził na boisko z resztą graczy. Ponieważ na stadion przybyło około tysiąca kibiców, którzy zapłacili 10 dolarów za wejście, trening nie mógł zostać zmodyfikowany.

Podobnie popołudniowa sesja w Pasadenie wyglądała jak Przygotowanie fizyczne i relaksNie omawiano kwestii taktycznych i ograniczano się do treningu fizycznego i rozgrzewki między zespołami, bez konkretnych sytuacji.

READ  Ameryka kontra Tijuana: dzień, data i godzina meczu Liga MX

Z drugiej strony na kilka minut przed treningiem na Sun Life Stadium w Miami The Reprezentacja Argentyny Zakończył grę z Hondurasem, drużyną CONCACAF, która pokonała go 3-0 dwoma golami Messiego i jednym Lautaro Martineza.Dotarli do 34 kolejnych meczów bez porażki.

Plus 3-0 od Argentyna przeciwko Hondurasowi, obaj Polska Jak Królestwo Arabia Saudyjska Mieli przygotowania do meczów Mistrzostwa Świataktórzy teraz czekają na to, co Meksyk zrobi z Peru w sobotę 24 września.

Z jednej strony i w ramach Ligi Narodów UEFA, Polska Po raz kolejny pokazał niefortunne oblicze w systemie taktycznym i przegrał z Holandią 2:0 w meczu, w którym podopieczni Roberta Lewandowskiego zdominowali grę bezpośrednią poprzez długie uderzenia i kontrataki.

Za pomocą Królestwo Arabia SaudyjskaA Drużyna azjatycka zremisowała 0:0 z Ekwadorem Wygrał swoje ostatnie sześć meczów, które osiągnął z Australią w marcu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata.

Trening reprezentacji Meksyku przed zmierzeniem się z Peru i Kolumbią na dwa miesiące przed Katarem World Cup 2022. Zdjęcie: miseleccionmx
Trening reprezentacji Meksyku przed zmierzeniem się z Peru i Kolumbią na dwa miesiące przed Katarem World Cup 2022. Zdjęcie: miseleccionmx

Czytaj: