29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tata Martino co dwa lata będzie dyskutować o Mistrzostwach Świata z FIFA

ten FIFA Dziś rano i w następny czwartkowy poranek trenerzy reprezentacji mężczyzn w piłce nożnej są zapraszani na wideokonferencje, aby omówić możliwy nowy międzynarodowy program, który rozpocznie się w 2024 roku.

Kontakt z technikami jest częścią procesu konsultacji dla FIFA Zmienić kalendarz, w tym ewentualne obchody dwuletniego Pucharu Świata, który został podniesiony w maju ubiegłego roku na ostatniej konferencji organizacji i który został już omówiony z federacjami narodowymi.

Dlatego szef reprezentacja Meksyku, Gerardo MartinoI Omówi możliwy nowy międzynarodowy kalendarz z innymi technikami i FIFA.

ten FIFA Do czasu, gdy jego menedżer ds. globalnego rozwoju piłki nożnej, Arsene WengerPoprowadzi dyskusje, które obejmą szeroki zakres tematów, w tym zdrowie zawodników, okresy międzynarodowe, częstotliwość finałów Mistrzostw Świata i inne ważne kwestie w piłce nożnej.

palec, który przewodniczy Męskiej Technicznej Grupie Doradczej, uznał, że „Twój wkład jako trenerów męskiej piłki nożnej jest niezbędny”.

Dodał: „Możliwości, które napotykamy, są rzadkie, ale musimy je wykorzystać, ponieważ ten dialog pomaga nam wszystkim chronić wyjątkowe miejsce, jakie zajmuje piłka nożna na świecie, i uczynić nasz sport prawdziwie globalnym”.

ten FIFA Zauważył, że trwają konsultacje ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, a fani na całym świecie mogą przesyłać mu swoje przemyślenia i komentarze.

204 stowarzyszenia członkowskie FIFA Zaktualizowaną informację w tej sprawie otrzymali 30 września, kiedy to prezydent Gianni Infantino zapewnił, że zmiany nastąpią tylko „jeśli przyniosą korzyści wszystkim”.

Możesz być także zainteresowany: MIGUEL HERRERA w TRI: „W Eliminatorze chodzi o ocenianie i nie granie dobrze”

READ  Chapecoense. 5 lat samolotowej tragedii i koniec Ameryki Południowej