6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taniec Laury Zapaty w VLA sprawia, że ​​staje się wirusowy w sieci | Wideo

Aktorka i odnowiona zawodniczka za „Największą kuchnię Meksyku”, Laura ZapataDała wiele do omówienia po tym, jak została zaangażowana jako matka chrzestna dla nowych kierowców dla „chodź radośćJednak w swoim cotygodniowym wydaniu portale społecznościowe nie traciły czasu na znalezienie czarnego chłopca w ryżu i wyemitowały film, którego aktorka nie oferuje do tańca.

Zgadza się, prezentując program, w którym pojawili się nowi gospodarze serialu, aktorka i złoczyńca w meksykańskich telenoweli, nie wahałem się ani przez chwilę, aby wziąć udział w choreografii z gospodarzami, ale coś jej się nie udało, bo pokazuje, że koordynacja to nic.

Na filmie możesz zobaczyć jak Laura Zapata Nie podąża za rytmem innych, wręcz przeciwnie, przenosi się na drugą stronę, co od razu przyciągnęło uwagę użytkowników serwisów społecznościowych, którzy nie zawahali się udostępnić wideo i uczynić go wirusowym w serwisach społecznościowych.

W ten weekend Zapacie towarzyszyli kierowcy Alex Servent, Sofia Aragon, multi-mistrz Exatlón México, Matti Alvarez, mistrz sezonu 2 Exatlón, Aristo Cazares, Gabe Ramirez i były szef kuchni i zawodniczka Master Chef México Cyntia González, a także Rafael Serdán i Alana Literas.

Kontrowersje w Master Chef Celebrity

W programie miał też czas na kłótnię z piosenkarka Dalú, który był jego partnerem w Master Chef Celebrity i opowiedział małą anegdotę o tym, co stało się z inną uczestniczką, Laurą Flores w „Najsłynniejszej kuchni Meksyku”.

Laura Zapata wzięła mikrofon i powiedziała, że ​​„przeklęty kucharz” również nalegał, by powiedzieć jej prawdę o tym, co się wydarzyło i zachęcił ją, by opowiedziała jej to, co dzieliła „za kulisami” na temat „małej dziewczynki”.

Tylko Dali był w stanie odpowiedzieć, jak zawsze, z uśmiechem na twarzy i wskazał na „inną Laurę” Zapaty, że nie był „biczem nożem”.

Oprócz opowiedzenia mu o swoich doświadczeniach z gościnnym szefem kuchni na planie kuchennym, Franco Noriegaktóry włożył palec do ust.

READ  Kontroluj bicie swojego serca, zanim poznasz Victorię Winslow, 57-letnią babcię, która otworzyła OnlyFans i została milionerką

„Mogę publicznie powiedzieć, że wkładam palec… do szefa kuchni” – podkreśliła aktorka bardzo entuzjastycznie, od razu tłumacząc: „Wkładam mu palec do ust”.

wiedzieć więcej: „Czy zrobimy trio?”: gospodarz VLA dostarcza propozycję Dalú i Laurze Zapata