28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Talina Fernandez dziękuje Annie Barbarze ze łzami w oczach „Dziękuję za pomoc w zobaczeniu moich wnuków, kiedy Peru mi nie pozwoli”

Talina Fernandez dziękuje Annie Barbarze we łzach „Dziękuję za pomoc w zobaczeniu moich wnuków, kiedy Peru mi nie pozwoliło”. ten dobre powiedzenie pani Przeprowadzili z piosenkarką jeden z najbardziej emocjonalnych wywiadów i poruszyli się wielkim uczuciem, które ich łączy.

Tak dobrze, Anna Barbara Zabłysnęła nie tylko swoim talentem i urodą, ale także dziś wielkim sercem Przypomniała nam o wielkim zaszczycie, jaki miała być matką i nie tylko dla swoich biologicznych dzieci, ale także dla tych urodzonych w jej sercu, dzieci Mariany Levi, Marii, Paoli i José Emilio..

Czytaj więcej: MET Gala 2022: Najlepsze i najgorsze sukienki nocne

To było dziś rano w „Sale el sol”, kiedy Matka Boża Dobrego Mowy, wielka Talina Fernandez, zwróciła się do Any Barbary Razem wspominali najtrudniejsze chwile swojego życia i to, jak pomogliście im razem z nimi poradzić. Ręka w rękę i przez łzy oboje przypomnieli sobie pasję, która ich połączyła i nie można było ich nie poruszyć.

Po ujawnieniu tego Anna Barbara uważała swojego chłopaka i narzeczonego Angela Muñoza za miłość swojego życiaNajbardziej emocjonalnym momentem w wywiadzie był moment, w którym wokalistka „Bandido” i „Le Bosquet” wypytywała o swoje dzieci, z którymi nie było różnic i do dziś są w separacji. Jose Maria Fernandez „El Pirru” Wahaj się.Anna Barbara płakała Ujawniając, że chciałby spędzić z nim więcej czasu Dzieci Mariany Levy To jest czas Talina Fernandez Wyjawiła, że ​​zawsze będzie mu wdzięczna za to, że pozwolił jej zobaczyć wnuki, kiedy ojciec dzieci na to nie pozwolił, a jednocześnie dochodziła do siebie po trudnej operacji usunięcia guza z jej głowy.

READ  Właśnie została Miss Universe, ale kim ona jest?

Anna Barbara, wzorowa mama prowadzona przez anioła

Kiedy Anna Barbara poznała dzieci Mariany Levi po tym, jak aktorka straciła życie po ataku serca, kilka minut po tym, jak została zaatakowana, a jej dzieci były bardzo małe.. Jose Emilio miał rok, Paula dwa, a Maria około ośmiu. Chociaż Maria została z babcią, Talina Fernandez, Paula i Jose Emilio zostali wychowani przez Anę Barbarę i nadal są blisko tego dnia.

Przy częstych okazjach Dzieci Mariany Levy Pokazali wielką miłość, jaką czują do piosenkarki i jasno dali do zrozumienia, że ​​uważają ją za swoją matkę za wszystko, co dla nich zrobiła. Sprawił też, że Anna Barbara Maria, najstarsza córka Mariany Levi, poczuła się jak córka. W ten sposób nawiązała również bliski związek z Taliną Fernández, która przyznaje, że początkowo źle go oceniła ze względu na szybkość, z jaką rozwinęła się relacja z José Maríą Fernández „El Pirru”. Odejście Mariany Levy.

Na razie, Anna Barbara Nadal urzeka swoją muzyką i dba o szczegóły swojego ślubu z Angelem Muñozem, w którym mają uczestniczyć wszystkie jego dzieci i oczywiście, Talina Fernandezktóra twierdzi, że jej wnuki nie mogły mieć lepszej matki po odejściu Mariany Levi i docenia, że ​​dziś jest nadal bardzo blisko i troszczy się o rodzinę.

Podążaj za nami

Studiowałem komunikację na UABC Tijuana, a także posiadam tytuł magistra marketingu i mediów cyfrowych na UNID. Zanim trafiłem do wspaniałego zespołu Soy Carmín, pracowałem jako Community Manager dla różnych firm w Tijuanie oraz jako redaktor naczelny dla kilku mediów. Obecnie pasjonuję się tematami takimi jak macierzyństwo, wychowywanie dzieci, seriale, filmy i powieści, a oprócz celebrytów uwielbiam też pisać o parach, inteligencji emocjonalnej, miłości własnej, sukienkach, makijażu, tantiemach, ciekawskich studiach, domowe środki zaradcze i zdrowie, a także wiadomości o znaczeniu ogólnym.

READ  Czy w najbliższą sobotę odbędzie się ślub cywilny Belindy i Nodala?

Więcej