1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Takie są żądania Jennifer Lopez wobec narzeczonego

Większość jest przyzwyczajona do tego, że umowy przedślubne lub ustępstwa są ściśle dziedziczone. Dlatego zwrócił uwagę, że w dokumencie, który zmusi Jennifer Lopez do podpisania małżeństwa przez jej narzeczonego, Bena Afflecka, nie ma żadnych zapisów dotyczących podziału majątku w przypadku rozwodu lub czegoś podobnego, Ale prosząc ją, żeby uprawiała z nim seks przynajmniej cztery razy w tygodniu.

Wiadomość została opublikowana w czasopismach plotkarskich. Chociaż dokument nie został jeszcze opublikowany, zakłada się, że to, co zostało powiedziane, jest prawdą, a niedawno zaręczona para A on już szuka swojego gniazdka miłosnego, przechodząc przez niezbędne procedury prawne, aby powiedzieć „tak”.

Trzeba pamiętać, że to jego drugie zobowiązanie. Pierwszy został odwołany, prawie 20 lat temu, z powodu plotek i spekulacji, że media zbyt mocno ingerują w ich związek, ostatecznie go podważając. Dlatego bliscy małżonkom mówią, że tym razem oboje chcą, aby wszystko poszło dobrze. Transakcja będzie próbą osiągnięcia tego celu.

Zgodnie z oczekiwaniami wywołało to różnego rodzaju reakcje. Dla niektórych zwolenników prośba JLo została uznana za przesadną. Kilka badań dotyczących zachowań seksualnych pokazuje, że młode, stabilne i emocjonalne pary nie mają czterech spotkań w tygodniu pod pościelą.. Świadczą o tym prace wykonane w 2017 roku i opublikowane w Archives of Sexual Behaviour, gdzie grupa badaczy badała zachowania seksualne nieco ponad 26 000 osób w latach 1989-2014. Odkryli, że przeciętny dorosły uprawiał seks 54 razy. rok, co oznacza, że ​​średnia będzie raz w tygodniu. Inne analizy naukowe wykazały, że z biegiem lat spotkania miłosne dalej się rozchodziły, ponieważ wiek wpływa na pożądanie seksualne kobiet. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że ani ona, ani ona nie jest młoda, ale ma odpowiednio 52 i 49 lat, to liczba czterech razy w tygodniu wydaje się ambitna, a nawet zwodnicza.

READ  Książę Karol codziennie odwiedza królową, która martwi się o jej zdrowie

Co więcej, dla seksuologów kontrolowanie stosunków seksualnych nie jest zdrowe, ponieważ Seks wymuszony i zaplanowany potrafi zgasić płomień namiętności. Chociaż niektórzy wolą stały seks, czyli seks, który ma miejsce, aby nie rozdzielać się emocjonalnie lub fizycznie, wielu uważa spontaniczne spotkania za zdrowsze.

Prośbę należy jednak rozpatrywać w kontekście, w jakim żyje ta para. To było ostatnie zaręczyny JLo z Alexem Rodriguezem i zostało odwołane z powodu niewierności baseballisty i biznesmena. Tym razem będzie chciała trzymać ducha rogów z dala od swojego małżeństwa, a to doprowadzi ją do zażądania od Afflecka dawki seksu, aby go trzymać z dala. Obok, Aktor przyznał się do uzależnienia od alkoholu i wielkiej sławy jako damski mężczyzna. Krążyły nawet pogłoski, że jego była żona, Jennifer Garner, miała towarzyszyć mu na planach filmowych, aby mógł powstrzymać pokusę uwodzenia koleżanek.

Ale pytanie wszystkich nie dotyczy tego, dlaczego JLo to robi, ale czy umowa jest w mocy. W Kolumbii można podpisywać umowy małżeńskie tylko na majątek odziedziczony i nic więcej. „Małżonkowie mogą kontrolować majątek, który jest wyłączony lub zawarty w związku małżeńskim lub zgadzają się nie rodzić tego samego”, mówi prawnik niemiecki Humberto Rincon Perfetti. Ale w Stanach Zjednoczonych ekspert precyzuje: „Możliwe jest stworzenie tysiąca rzeczy w umowie przedślubnej”.

W rzeczywistości te konwencje w tym kraju regulują, co stanie się z majątkiem w przypadku separacji małżonków, ale ostatnio zostały rozszerzone o inne absurdalne zadania i żądania. Istnieją popularne pierwsze, takie jak ta, którą zrobił z Jessicą Biel i Justinem Timberlake’em, gdzie musi zapłacić jej 500 000 $ za każdy odkryty siwy włos.a. Nicole Kidman i Keith Urban nie są za późno, dając piosenkarce country 600 000 dolarów rocznie za każdy rok, który mija bez butelki. Jak wiadomo, Kidman pomógł mu pozbyć się uzależnienia od alkoholu. Jest przypadek Catherine Zeta-Jones, która jest o 25 lat młodsza od swojego męża Michaela Douglasa. Dokument stwierdza, że ​​za każdy rok małżeństwa otrzymuje milion dolarów, ale nie otrzymuje ani grosza, jeśli przytyje więcej niż 10 kilogramów.

READ  Laura Pozzo opuści rzeczywistość i sieci?

Jednak według amerykańskiego adwokata Stephena J. Darmody’ego żaden sędzia nie powiedział, że ten wymóg jest legalny do wyegzekwowania, ponieważ umowy te są zawierane w związku z majątkiem. „Wyobraź sobie: co może o niej powiedzieć sędzia?”

Zgadzają się z nim eksperci serwisu findlaw.com, który specjalizuje się w dostarczaniu bezpłatnych informacji na temat zagadnień prawnych w Stanach Zjednoczonych. Obejmuje to seks i uczynienie prawa przystępnym i zrozumiałym. Uważają tam, że włączenie kwestii seksu do konwencji nie jest samo w sobie nielegalne. Zauważyli, że „jest bardzo mało prawdopodobne, aby taka klauzula miała moc prawną, nawet jeśli oboje są dorośli”.

Jennifer Lopez – Zdjęcie: Getty Images dla Lexusa

Powodem, jak mówią, jest to, że umowa przedślubna, która obejmuje zachowania seksualne, jest „umową seksualną” i nie jest to dozwolone przez prawo.Bo taka umowa pozbawia jednostkę autonomii i prawa do kontrolowania swojego ciała w tym czasie.

To nie znaczy, że JLo nie może rozwieść się z Affleckiem, jeśli ich życie seksualne pójdzie na południe. Z tego powodu prawnicy twierdzą, że zamiast ustanawiać te klauzule, które nie będą miały skutku sądowego, lepiej pomyśleć o sposobach uwiedzenia jej nowej miłości, aby był zainteresowany konfliktami namiętności.

JLo jest kobietą o niezwykłej urodzie i nawet w jej wieku ma energię, której nie ma wielu młodych ludzi. Jest więc prawdopodobne, że Twój przyszły małżonek nie będzie miał trudności z osiągnięciem celu.