5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak zareagował zespół „Sąsiedzi”.

(CNN Español) – Po potwierdzeniu w tę sobotę Aktor Octavio Ocaña nie żyjeAktorzy serialu „Sąsiedzi”, w wieku 22 lat, opłakiwali śmierć młodego aktora za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.

Ocaña zagrał popularną postać Benito Rivers w popularnej serii Televisa wydanej w 2005 roku.

Słynny meksykański aktor Eugenio Derbez, producent wykonawczy serialu „Sąsiedzi”, udostępnił wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Twitterze i zdjęcie z początków Okany w serialu. „Przemoc znów nas zabrała”, napisał Derbez, który domagał się sprawiedliwości dla siebie i swojej rodziny.

Producent komedii rodzinnych Elias Solorio również wyraził żal z powodu śmierci młodego aktora za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych. „Nie mogę w to uwierzyć. Spoczywaj w pokoju, drogi Octavio. Zostawiasz nas wszystkich, którzy cię znali tak smutno. Miłej podróży, Benito”, Solorio napisał na Twitterze.

To niektóre z reakcji zespołu „Sąsiedzi”.

Eduardo España, bohater serialu ożywiającego postać Niemca Martineza, napisał:

Cesar Bono, który gra Francisco Rios lub Frankie Rivers, który w serialu był ojcem Benito, powiedział:

Aktorka Myren Villanueva, która gra Silvię Oliveirę de San Roman, zapamiętała aktora i opłakiwała śmierć radosnego aktora.

Ana Bertha Espin, lepiej znana w serialu jako Lorena Ruiz de Rios i matka Benito, napisała:

Daniela Perea, która gra Alejandrę Lopez Perez, powiedziała:

Dario Ripoll, który gra Luisa San Romana w „Sąsiadach”, był zasmucony wiadomością o śmierci Okany.

Pablo Valentine, który gra Pedro Medinę, napisał krótką notatkę wspominając swojego innego kolegę z drużyny, Paulo Ortena, który zmarł w 2016 roku w wieku 88 lat.

Aktor Markin López, który gra Rocko, udostępnił czarno-białe zdjęcie z aktorem:

Młody aktor Said Kassab, znany w serialu jako urodzony pod imieniem Morrison lub „Morris”, podzielił się wiadomością ze swojego konta „pod nadzorem osoby dorosłej”.

READ  Paula Rojas płacze Consuelo Duval nad tymi emocjonalnymi szczegółami: zdjęcie