25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak wygląda Maria Rojo Donna Magos, postać Carmen Salinas w My Fortune Loves You: zdjęcia

W sieciach społecznościowych wyciekły dwa zdjęcia przedstawiające jej wygląd czerwona maryja w charakterze Donna Magus w „Moja fortuna cię kocha” A reakcje w sieciach nie czekały, bo warto zauważyć, że na jej miejsce wybrano pierwszą aktorkę Obraz Carmen SalinasNiestety, nie jest już w stanie kontynuować nagrań do tej produkcji z powodu udaru, który utrzymywał ją w naturalnej śpiączce od ostatniego czwartku, 11 listopada.

Wiadomość została opublikowana po jej zgłoszeniu Carmelita Salinas nie może już wrócić do pracy Jeśli obudzi się w ciągu najbliższych kilku dni, będzie musiał przejść długą i intensywną regenerację po tym, co producent Nicandro Díaz znalazł w Maríi Rojo w Idealna alternatywa Dla byłego polityka też.

Maria Rojo dołączyła do udanej produkcji Televisy w ostatnich dniach I jak wspomnieliśmy wcześniej, zrobiono to za pośrednictwem sieci społecznościowych, gdzie wyciekły dwa zdjęcia Margarita Dominguez Nigrit, która w opowieści jest babcią bohaterki, Shante Ramirez, która oddaje swoje życie David Zepeda, jedna z najgorętszych gwiazd w środku show.

Na opublikowanym zdjęciu Marii Rojo towarzyszył Nicandro Diaz i Ukochana aktorka pojawia się w swoich siwych włosachPonadto ma na sobie niebieską sukienkę przypominającą szpitalną suknię i używa niskich butów, a ponadto jest bardzo zadowolona z możliwości pojawienia się na małym ekranie.

Maria Rojo będzie nową „Doña Magos”. Zdjęcie: specjalne

Maria Rojo przysięga, że ​​nie zawiedzie Carmen Salinas

Ten nowy projekt Marii Rojo ma miejsce w bardzo szczególnych okolicznościach, ponieważ Osiągnięto „Moja fortuna, kocham cię” ze względu na dokładny stan zdrowia Carmen Salinas, który najprawdopodobniej nie wróci jednak do pracy, przyjął jednak wyzwanie i stwierdził, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby nie omieszkać przynieść ulgi ukochanemu producentowi „Aventurery”, który był jego towarzyszem w tysiącach bitew i z którym zagrał w „Danzon”.

To było podczas wywiadu z Hoy Show, że Pierwsza aktorka była wdzięczna Nicondro Diaz Ponieważ uważał, że ma to złagodzić stan zdrowia Carmen Salinas i jego kolegi z drużyny, Rojo żałował sytuacji, gdy to potwierdził Ma wiele wspomnień z Carmelita Salinas Dlatego zaznacza, że ​​boli ją to, że przechodzi przez tak trudny okres, ale zaznacza, że ​​wszyscy oczekują, że wyzdrowieje, a gdy to nastąpi, zrobi wszystko, co w jej mocy, by wydedukować, co zaczęła Carmen Salinas.

Carmen Salinas nie będzie mogła pracować, jeśli wyzdrowieje. Zdjęcie: specjalne

Nie zawiodę Carmen Ponieważ w głębi duszy jesteśmy towarzyszami, żyjącymi bardzo ważnymi rzeczami, byłam blisko śmierci Pedro Placencia” – oświadczyła rano Maria Rojo.

Jeśli chodzi o zmianę postaci, producent Nicandro Diaz wskazał, że już rozwiązują ten problem i że już nagrywają niektóre Sceny wykonane przez Carmen Salinas Aby móc dokonać zmiany w najlepszy sposób, nie wiadomo do jakiego momentu w historii ta zmiana nastąpi, Jednak w sieciach społecznościowych Maria Rojo otrzymała całe wsparcie od zwolenników telenoweli, którzy uważają, że jak zwykle wykona nienaganną pracę.

Czytaj:

Carmen Salinas: Jak się masz dzisiaj, niedziela, 28 listopada?

Słynny aktor porzucił karierę pływaka, by odnieść sukces w Cinema Fischeras z Carmen Salinas

READ  Fascynujący! Jacky Bracamontes emanuje stylem w swojej połyskującej mini sukience