25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak właśnie teraz rozgrywałyby się play-offy NFL

Po „Poniedziałkowej nocy futbolu” w 12. tygodniu sprawdziliśmy, jak wygląda po sezonie, jeśli sezon zasadniczy kończy się dzisiaj

Po ekscytującym meczu zakończyło się oPoniedziałkowa noc piłka nożnaOd 12 tygodnia między Seattle Seahawks i Drużyna piłkarska Waszyngtonu, recenzujemy Jak będzie wyglądać każde losowanie konferencji dla NFL po zakończeniu sezonu?.

pod koniec gry wielonarodowa siłaDo ostatecznego rozwiązania układanki play-off pozostało sześć dni, ale nigdy nie jest za wcześnie, aby dać nam wyobrażenie o pojedynkach, których możemy spodziewać się w styczniu, aby wyłonić mistrzów. Super Bowl LVI następujące 13 lutego w Stadion Sophie de Los Angeles.

Konferencja amerykańska

Ten harmonogram w ogóle nie zmienia się wraz z jutrzejszym meczem, ponieważ jest to mecz pomiędzy dwoma zespołami z NFC.

obecnie, Baltimore kruki (8-3) Będzie zajmował pierwsze miejsce w sianiu, gdy przewyższy dom ponad Cleveland Browns (6-6) w pojedynku w niedzielę wieczorem. Oznacza to, że będzie Baltimore Właścicielka jedynego dnia na odpoczynek w Azjatycka Konfederacja Piłki Nożnej w play-offach.

Trzy konfrontacje wycieczka z dziką kartą Zostanie to rozwiązane w następujący sposób: Ładowarki w Los Angeles (6-5) siódme ziarno, odwiedzi Patrioci nowej Anglii (8-4) w sekundach do kwadratu Azjatycka Konfederacja Piłki Nożnej. ten rachunki za bawole (7-4), szósty w rezydencji, będzie musiał podróżować, aby się spotkać Tytani z Tennessee (8-4) Są obecnie na trzecim miejscu. ten Cincinnati bengalski (7-4) pukanie do drzwi Kansas City Chiefs (7-4) o prawo dostępu do Departament Rondy.

Z tych trzech stron było ładowarki Już wcześniej upadli patrioci Na ósmy tydzień, 27 do 24; ten Faktury Poddałem 34-31 do tytani Na szósty tydzień; I bengalski I głowy Masz spotkanie oczekujące na siedemnasty tydzień, zatrudnienie sensei.

Konferencja Krajowa

Wierz lub nie, ale ten obraz zmienił się od tego, co się w nim wydarzyło Pole FedEx Poniedziałkowy mecz w nocy. zwycięstwo Waszyngton (5-6) Opuścił ich na chwilę na siódmym miejscu w rankingu, ze wszystkim i stracił rekord.

READ  Dokłada ostatniego wysiłku, aby zatrzymać Yoshimara Yotún

Na razie będzie to dzień odpoczynku dla Kardynałowie z Arizony (9-2) Kto w rzeczywistości był wolny? Dwunasty tydzień. Będą czekać na spotkanie z pozostałymi trzema drużynami, które mogą dotrzeć Wycieczka po partycjach przez NFC.

zatrudnienie wycieczka z dziką kartąI Waszyngton chciałbym odwiedzić Green Bay Packers (9-3) po wyjęciu Wikingowie z Minnesoty (5-6) loterii posezonowej. ten San Francisco 49ers (6-5) będą musieli wybrać się na wybrzeże naprzeciwko kraju do domu Bukanie z Tampa Bay (8-3) i Los Angeles barany (7-4) Będą musieli przejść na rundę, aby się spotkać Kowboje w Dallas (7-4).

Jak dotąd, Waszyngton Już spadł do Pakowacze na imprezie Siódmy tydzieńAle pozostałe dwie gry nie zostaną opublikowane w bieżącym sezonie zasadniczym.