3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak to działa – ucz mnie o nauce

Tak to działa – ucz mnie o nauce

WhatsApp uruchamia funkcję dzwonienia, którą pokochasz: tak to działa.

WhatsApp codziennie dodaje wiele funkcji, aby poprawić wrażenia użytkownika. Widzieliśmy wiele wiadomości na temat aktualizacji prywatności i statusu, a teraz mamy jedną na telefonach! co nowego? Cóż, okazuje się, że WhatsApp pracuje nad funkcją, która pozwoli wyciszyć połączenia przychodzące z nieznanych numerów.

Według specjalistycznego medium WABetaInfoWhatsApp opracowuje nową funkcję, która pozwoli użytkownikom wyciszyć połączenia z nieznanych numerów, ale nadal będą one pojawiać się w Twojej historii. Innymi słowy, dzięki tej funkcji możesz uniknąć niepokoju przez połączenia z numerów, których nie zarejestrowałeś, jednocześnie wyświetlając je na liście połączeń iw centrum powiadomień. Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju i oczekuje się, że zostanie udostępniona w nadchodzącej aktualizacji beta WhatsApp.

Sądzimy, że spodoba ci się ta funkcja, ponieważ ma wiele zalet, między innymi redukcję przerw, unikanie połączeń spamowych i jednocześnie kontrolowanie historii na wypadek, gdybyś chciał ją później przejrzeć. Możesz należeć do różnych grup lub społeczności w WhatsApp, co może zwiększać ryzyko połączeń spamowych, więc ta nowa funkcja będzie łatwym i skutecznym rozwiązaniem.

Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć, jak WhatsApp pracuje nad tą funkcją, która zapewni użytkownikom możliwość wyciszania połączeń z nieznanych numerów. Konfiguracja będzie prosta, wystarczy przejść do ustawień w aplikacji, gdzie jednym kliknięciem wyciszy wszystkie przyszłe połączenia z nieznanych numerów, ale zawsze będzie nadal przechowywana w historii połączeń na wypadek, gdybyś chciał sprawdzić od nich w innym czasie.

Źródło: WABetaInfo.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak irytujące mogą być połączenia spamowe, a liczba ta rośnie w ostatnich latach. Ponadto musimy również wziąć pod uwagę, że te połączenia mogą być niebezpieczne, ponieważ wielu cyberprzestępców używa tego medium do kradzieży danych osobowych. Dzięki tej funkcji połączenia przychodzące z nieznanych numerów można wreszcie wyciszyć, unikając w ten sposób jakichkolwiek zakłóceń.

READ  Najlepsze smartwatche 2022 roku: od Samsunga po Xiaomi

Warto zauważyć, że WhatsApp oferuje już opcję blokowania i zgłaszania połączeń spamowych. Jednak wykonanie tej procedury z każdym numerem może być uciążliwe. Ta nowa funkcja z pewnością zaoszczędzi Ci wielu kłopotów, a także zapewni większą swobodę i elastyczność w komunikacji.

Z drugiej strony WhatsApp pracuje nad nową funkcją, która umożliwia planowanie połączeń grupowych w celu organizowania wideokonferencji. Firma zajmująca się mediami społecznościowymi opracowuje funkcję, która da użytkownikom możliwość planowania połączeń w ramach czatów grupowych. Narzędzie jest wciąż w fazie rozwoju i zostanie udostępnione w wersji beta w późniejszym terminie. W tej chwili udostępniono szczegóły aktualizacji WhatsApp Android 2.23.4.4 A w ostatniej aktualizacji Wersja beta WhatsApp na iOS 23.4.0.75.

Wiemy, że korzystanie z połączeń WhatsApp jest bardzo proste i bardzo przydatne, jednym dotknięciem można dzwonić do innych tylko za pomocą wideo lub audio. Dzięki tej nowej funkcjonalności użytkownicy będą mogli wstępnie umawiać się na rozmowy w sposób podobny do Zooma czy Google Meet, a tym samym mieć większą elastyczność podczas dzwonienia. Czytaj więcej.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.