9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak prezentował się Cruz Azul po trzeciej rundzie Clausury 2023

Cruz Azul dotarł na sam dół tabeli, po przegranej w wizycie w Necaxa i kontynuowaniu bez możliwości wygrania Clausury 2023.

© Imago 7Cruz Azul przegrał z Necaxą i dodał trzy mecze, nie wygrywając Clausury 2023.

Bez kompletnego wyposażenia, z Powrót Julio Cesara Domingueza I jeszcze Daleki od swojej najlepszej wersji, Cruz Azul nie tylko kontynuuje bez zwycięstwa w Clausurze 2023, Ale zaliczył też swoją drugą porażkę, w sobotę w pojedynku z Trzecia runda, po przegranej 1:0 z Necaxą i spadnięciu w dół tabeli.

Trener pasażerski Raul Gutierrez zdecydował się rozpocząć grę bez pozycji ofensywnejzaocznieoraz Michaela Estrady i Gonzalo Carneiro, co przyniosło skutek Maszyna Nie mogąc posłać piłki do siatki i tak odebrać ją przeciwko niemu, bo po błędzie w obronie emocje Edgara Mendeza Skorzystał z okazji i sędziował mecz 1:0.

To dlatego, że Cruz Azul trzeci dzień zakończył na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem jednego punktubo dołożył do porażki, Querétaro uratował remis W niedzielę przeciwko Atlasowi, za który osiągnął 2 jednostki i to wystarczyło do pokonania cement i wysłać je doPrzedostatnie miejsce.

Musisz o tym pamiętać La Máquina ledwo zdołał uratować remis w swoim debiucie przeciwko Xolos Potem upadłem Jego pierwsza porażka była przeciwko Monterrey Na stadionie Azteca, więc po porażce z Rayosem ledwie zdołał zdobyć punkt, więc Tylko Mazatlan przewyższa go jako najgorszą drużynę na początku Clausury 2023ponieważ nie dodał ani jednej jednostki, ale jakby tego było mało, ci z Oceanu Spokojnego wciąż mieli grę w toku.

Tak wyglądała tabela pozycji po trzeciej rundzie

Wyniki trzeciego dnia

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Piraci i bossowie, drużyny z minionego Super Bowl, żyją w jaskrawym kontraście