14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak Michelle Rodriguez pożegnała się z „Toñą”, jej postacią w „40 i 20”

Michelle Rodriguez pożegnała się ze swoją postacią „Toñą” po pięciu latach spędzonych z nim w „40 i 20” (Zdjęcie: dzięki uprzejmości)

Michelle Rodriguezktóry zyskał sławę grając „Tonya” Musiało Pożegnaj się ze swoją postacią z serii 40 i 20 Pięć lat później i zrobił to z ciepłym przesłaniem do produkcji.

40 i 20 to się skończyło z Sezon 8 Po kilku tygodniach nagrywania, Michelle musiała pożegnać się ze swoją sympatyczną postacią, z którą jest najbardziej znana z tego, że jest częścią głównej obsady z Georgem. osioł Van Rankin i Mauricio Garza.

„Moja Tonya. Więc ty, taka silna, taka zakochana i taka odważna. Za każdym razem, gdy się znów spotykamy Moje życie jest wypełnione pięknymi ludźmi, tysiącami przygód i wieloma naukami. Tym razem mocno Cię przytuliłem i jak zawsze Cię uczyłem. Dziękuję, że pozwoliłaś mi się z tobą pobawić. Wiem, że znów się zobaczymyRodríguez napisał na swoim koncie na Instagramie, gdzie również udostępnił kilka zdjęć z serii.

Michelle napisała długi list z podziękowaniami do swojej postaci na swoim koncie na Instagramie (Zdjęcie: Instagram/@michihart)
Michelle napisała długi list z podziękowaniami do swojej postaci na swoim koncie na Instagramie (Zdjęcie: Instagram/@michihart)

Michelle podziękowała nie tylko swojej postaci, ale także publiczności i towarzyszom, którzy towarzyszyli jej od 2016 roku do dziś w produkcji jednego z uwielbianych przez publiczność sitcomów.

„Dzisiaj kończymy 7 i 8 sezon @40y20. Co za uczta, tyle miłości, tyle śmiechu, COVID, tyle ciast, morze, trochę łez i piękni ludzie. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​otaczają mnie ludzie, którzy mają tyle miłości, tyle talentu i tyle radości”, książki.

„Toña” stała się jedną z ulubionych postaci serialu, bo chociaż nie należy do rodziny „Paco” i „Fran”, jest nieodzowną częścią historii. Jego fanów nie będzie na wydarzeniach z serialu „Antonia”, która żałowała zakończenia serii, ale pogratulował Michelowi i podziękował jej za występ.

wyjście z "40 i 20" Niedawno obchodził swój setny odcinek na antenie (Zdjęcie: Instagram / @michihart)
Produkcja „40 i 20” niedawno świętowała swój setny odcinek na antenie (Zdj .: Instagram/@michihart)

„Bardzo cię kochamy, Mitch”, „Kocham Tonyę i Misha”, „Czekam na twój powrót z sezonami 9, 10, 11…”, czytamy w komentarzach.

READ  Ponure i przerażające miejsce, w którym naprawdę jest pochowana Lady Dee

Aktorka również wzięła udział w zeszłym tygodniu 100 rozdziałów W odrodzeniu serii sprawił, że jego towarzysze świętowali to ważne wydarzenie w towarzystwie swoich towarzyszy. Aktorki, aktorki, ekipa produkcyjna i reżyser 40 i 20 Zebrali się, aby pokroić ciasto na pamiątkę programu.

we własnych rachunkach Van Rankin A Mauricio Garza również podzielił się tym, kim był Ostatni tydzień nagrań, W porządku osioł Działa do następnej środy, a Garza był z kolei jednym z pierwszych koronowanych.

rzucać "40 i 20" Niektóre odcinki sezonu 7 zostały nagrane na plażach Acapulco, Guerrero (Zdjęcie: Instagram / @michihart)
Obsada „40 i 20” nagrała kilka odcinków siódmego sezonu na plażach Acapulco, Guerrero (Zdjęcie: Instagram/@michihart)

Tydzień temu obsada 40 i 20 Spędź kilka dni w Acapulco, Guerrero, gdzie nagrano niektóre z ostatnich rozdziałów serii. Chociaż nie ujawniono, co może się wydarzyć na plażach Guerrero, na zdjęciach Van Rankin, Garza, Rodriguez i Monica Huarte widzą, jak cieszą się rodzinnymi wakacjami.

Kolejne sezony serialu Televisa już wkrótce nadejdą z nowymi niespodziankami, bo oprócz zwiedzania Acapulco, nowe postacie można łączyć nie tylko często, ale także gości specjalnych.

Wersja plus 40 i 20 dla niego gwiazda kanał, Michele jest obecnie wieczorami w Unicable z Noce ElvisiTowarzyszy swojemu partnerowi i przyjacielowi Fizzy’emu w swoim kraju nocny pokaz Kilka miesięcy temu był częścią Muzyka Sie7eAnulowane z powodu zwiększonych obrażeń, produkcja, w której zakontraktował COVID.

Czytaj: