22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak Meksykanin spisał się podczas Grand Prix Hiszpanii 2024

Tak Meksykanin spisał się podczas Grand Prix Hiszpanii 2024

To był czysty wyścig, z ciekawą walką o prowadzenie z udziałem Meksykanina Czech PerezZe środka siatki (gdzie zaczynał) znalazł miejsce do dodania po chaotycznych końcówkach, które pozbawiły go punktów.

Czech Linię mety przekroczył na ósmej pozycji, startując z 11. pozycji i zaliczeniu trzech przystanków w tym wyścigu. Grand Prix Hiszpanii.

W Guadalajara Trudno mu było się wspinać, panował duży ruch, a bycie „daleko” od dwóch pierwszych rzędów zmusiło go do zadowolienia się ostatnimi miejscami punktowanymi.

Przeczytaj także Po Katarze 2022 w reprezentacji Meksyku nie ma postępu; Wiele projektów i mało efektów

dalej, Maxa Verstappena Został zwycięzcą wyścigu, który miał miejsce wkrótce Jerzego Russella (Mercedes), l Lando Norrisa (McLaren) przez kilka chwil, ale Holender dzięki talentowi na torze i strategii z boksów utrzymał się na ostatnim etapie. Kolejne zwycięstwo obecnego mistrza świata.

Drugie miejsce przypadło mu Landoco po raz kolejny to pokazało Zespół Papai Przyjdź poważnie; Całość uzupełniona platformą Lewis hamilton Na trzecim miejscu.

Teraz myśli wszystkich członków najwyższej drabinki są skupione na Austrii, która i gdzie odbędzie się w najbliższy weekend czerwony Byk Będziesz chciał uzyskać pozytywny wynik przebywania w domu.

READ  Javier Alarcón eksplodował po wyśmiewaniu Paco Villi z powodu jego wyglądu po walce z rakiem