8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak działa aplikacja, która płaci za chodzenie

Wykorzystaj w pełni swoje codzienne spacery dzięki tej aplikacji, która płaci za chodzenie. Wyjaśniamy, jak to działa.

WeWard to bezpłatna aplikacja, która płaci za chodzenie na podstawie kroków, które wykonujesz każdego dnia.

Sklepy z aplikacjami na Androida mają aplikacje, za które trzeba zapłacić i Inne aplikacje, dzięki którym użytkownicy zarabiają pieniądze podczas wykonywania określonych zadań. To właśnie w tej ostatniej sekcji, gdzie WeWard, aplikacja, która płaci za chodzenie I testowałem to przez kilka dni, aby powiedzieć ci, jak to działa. W takim przypadku nie musisz wypróbowywać określonych aplikacji ani wypełniać ankiet, aby zarabiać pieniądze, po prostu to Spaceruj po swoim mieście Aby go zdobyć.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zwykle codziennie chodzą na długie spacery, to WeWard to bardzo interesująca aplikacja, która sprawi, że będą dochodowe. Jeśli zwykle nie chodzisz na spacery, WeWard też może się nimi stać Dobra motywacja do większej aktywności fizycznej codziennie. Kroki są przeliczane na wirtualne waluty, które możesz później wymienić Nagrody, takie jak gotówka i karty podarunkowe W różnych sklepach i innych prezentach. Zobaczmy, jak działa WeWard.

WeWard, aplikacja, która płaci za chodzenie

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć korzystać z WeWard, jest oczywiście Pobierz aplikację na swój telefon komórkowy. Możesz to zrobić całkowicie bezpłatnie Sklep Google PlayNastępnie zostawiamy ci link. Następnie będziesz musiał utworzyć konto osobiste z możliwością Zarejestruj się bezpośrednio za pomocą swojego konta Google lub Facebook.

Sklep Google Play | WeWard

Proces trwa Akceptacja różnych warunków niż korzystanie z aplikacji i voila, przechodzisz do ekranu głównego WeWard. Aby aplikacja zaczęła rejestrować Twoje kroki, musisz to zrobić Połącz je ze swoim kontem Google Fitktóry Będzie działać jako krokomierz. Po wykonaniu tego kroku zobaczysz, jak licznik WeWard aktualizuje się przy każdym wykonanym kroku.

READ  Danie z krewetek z ogórkiem, przekonaj się jak przygotować ten pyszny obiad

Przy tej samej kasie na ekranie głównym widać kantor wymiany walut. Na przykład, 1500 stopni to jeden apartament (1 wat), podczas gdy 20 000 kroków to 25 watów. Gdy logujesz się po raz pierwszy, aplikacja daje ci 50 watów w prezencie. Bardzo ważne jest, aby pamiętać Pobierz kroki na koniec każdego dniaprzed godziną 12 wieczorem. A jeśli tego nie zrobisz, zebrane kroki będą bezużyteczne.

Stopniowo, odzyskując stopnie, zobaczysz, jak rosną twoje totemy. Następnie nadszedł czas, aby wejść do zakładki „Prezenty”Gdzie możesz zobaczyć dostępne nagrody. Możesz przekazać darowiznę stowarzyszeniom ochrony środowiska i otrzymać Kupony na zakupy na wymianę w instytucjach takich jak siłownie a nawet Dostawać iPhone’a 13 Na 160 000 apartamentów.

Jeśli chcesz gotówki, wejdź w sekcję „Przelewy”. Są różne zmiany, minimum to 15 euro za 3000 apartamentów i maks 150 euro za 27 000 apartamentów. Nie są to nagrody jednodniowe, ale możesz Uzyskaj do niego dostęp, jeśli jesteś nieruchomy A przede wszystkim, jeśli będziesz pamiętał o codziennych krokach.

Innym interesującym aspektem WeWard jest to, że możesz Rywalizuj z przyjaciółmiGdzie możesz rywalizować, aby zobaczyć, kto zdobędzie najwięcej kroków. Dodatkowo, gdy się dodacie, aplikacja nagrodzi Was różnymi wirtualnymi walutami.

Top 6 aplikacji do zarabiania pieniędzy i nagród poprzez recykling

Wreszcie, innym sposobem na zdobycie Wardów, które później wymienisz na pieniądze, jest Kupuj w sklepach takich jak El Corte InglésLub Nike, Asos lub Levi’s. Jeśli dokonasz zakupu z konta WeWard, każde wydane euro zostanie wymienione na serię totemów różniących się w zależności od sklepu. Na przykład w El Corte Inglés dają ci 7 wirtualnych walut za każde wydane euro w zakupie

Jeśli chcesz zarabiać na chodzeniu, WeWard to aplikacja, którą musisz wypróbować. W Andro4all również to przetestowaliśmy Stepler, bardzo podobna aplikacja, która również płaci za chodzenie. WHO zaleca Codziennie rób od 7 000 do 8 000 kroków Aby zadbać o swoje zdrowie. Z WeWard i Stepler jest to możliwe Posłuchaj tej rady i też zarabiaj pieniądze.