30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak będzie wyglądał atrakcyjny Moto G Stylus 2023

Nowy Moto G Stylus 2023 jest prawie gotowy, z niedrogimi i niezawodnymi specyfikacjami wykończenia, a także własnym wbudowanym rysikiem, a wszystko to w cenie, która z pewnością wyniesie około 300 USD.

Przefiltrowany obraz nowego Moto G Stylus 2023 z ciemnoniebieskim tłem.

Po najbardziej zachęcającym Mobile World Congress w 2023 roku, w tym moim zdaniem najciekawszym urządzeniu na tej imprezie, Motorola RIZR Rollable, kierownictwo Lenovo zasugerowało Praca na kilku frontach z kultową firmą Pochodzący z Ameryki Północnej, który już przygotowuje się do aktualizacji składanego RAZR o projekt mechanizmu różnicowego oprócz tego nowego Rysik Moto G 2023 który pojawił się w Chinach.

Oczywiście, że o tym rozmawiamy Reakcja Motoroli jest (oczywiście bardziej konserwatywna) na Samsunga Galaxy NoteObecnie wymarły, ale pozostawił po sobie spuściznę ołówek Z rysikiem S-Pen dobrze zintegrowanym z modelami Super Galaxy S w służbie, którą ma teraz Rysik ma bardzo niewiele odpowiedzi w całym katalogu smartfonów Na całym świecie i wśród wszystkich producentów.

W rzeczywistości, jak nam powiedziano perspektywa technicznapochodzi od Motoroli Jedyna oferta publiczna i atrakcyjna cena, która ma wbudowany ołówek Wewnątrz korpusu smartfona z pewnością znajdzie się Moto G Stylus 2023 Świetny wybór dla każdego, kto tego potrzebuje ołówek Nie mogą też uzyskać dostępu do Galaxy S23 Ultra w celu wyceny.

To urządzenie będzie pochodzić od Motoroli z Moto G Stylus 2023 ponownie i najprawdopodobniej jedyny zakład „branży smartfonów” w tym roku, który zintegruje rysik w ogólnym kroju oraz po tańszej i bardziej atrakcyjnej cenie.

Oto wszystko, co wiemy o Moto G Stylus 2023

jakie nowe urządzenie spodziewać się po Chinach Logicznie aktualizowałby wprowadzony w lutym ubiegłego roku Moto G Stylus 2022, zaraz po ukończeniu roku i kilku tygodni na rynku i zawsze Kontynuuj obstawianie telefonu komórkowego średniej klasy z wbudowanym rysikiem Styl Galaxy Note.

Według źródeł w ojczyźnie Lenovo pojawiły się informacje nt Dwa warianty z łącznością 4G LTE i 5G SA/NSAktóre odpowiednio odpowiadają modelom Motorola XT2317 i XT2315oraz że przybędą niezależnie w zależności od rynków.

READ  Androida | Dowiedz się o 63 aplikacjach antywirusowych, które powinieneś usunąć z telefonu | Telefony | system operacyjny | sztuczka | Złośliwe oprogramowanie | Sklep Google Play | Zagraj w DEPORA

Jeśli chodzi o sprzęt, mówi się o pliku 6,5-calowy ekran i rozdzielczość HD+ 720+ Przy częstotliwości odświeżania 90 Hz jest napędzany przez cewkę Chipset MediaTek Helio nieznanego modelu Który powinien mieć niezawodne możliwości dla większości przeciętnych użytkowników platformy Android.

Będzie to konfiguracja pamięci 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznejoferując możliwość Rozszerz tę pamięć wewnętrzną za pomocą kart microSD Dzięki temu nigdy nie zabraknie nam miejsca.

Moto G Stylus 2023, przefiltrowana galeria zdjęć

W sprawie fotografia mobilnaBędziemy mieli przedni aparat umieszczony za otworem w ekranie, któremu towarzyszy sposób Tylny podwójny główny 50 MP oraz dodatkowy czujnik o nieznanych możliwościach i obiektywach. Dokładność przedniego czujnika również nie przekroczyła.

Tak, będziemy Głośniki stereoA czytnik linii papilarnych Wygodnie umieszczony z boku przycisk zasilania i A ołówek Z własną komorą w korpusie urządzenia Że dzięki usłudze dostaniesz pracę Uwaga motocykl.

Będzie to system operacyjny Android 13 zamaskowany przez dostosowanie My UXnatomiast akumulator, który będzie zasilał zestaw 5000mAh Z szybką wysyłką.

I wreszcie, zgodnie z tym, co mówią nam w Chinach, Nowy Moto G Stylus 2023 będzie dostępny w najbliższych tygodniach Po zbliżającej się prezentacji jest sprzedawany w kolorach niebieskim i miedzianym w atrakcyjnej cenie To będzie około 300 dolarów Nie będąc w stanie potwierdzić w tej chwili, czy w końcu dotrze do Europy.