19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tajemnicze drzewko pieniędzy, które pojawiło się w mieście i wywołało ogromne zamieszanie

Rankiem 8 października niektórzy obywatele Cali w Kolumbii byli tak zaskoczeni, widząc drzewo pełne banknotów w pasie Bans, że stopniowo wielu ludzi zaczęło się gromadzić, aby odrywać je od gałęzi.

W filmach zamieszczonych na portalach społecznościowych widać, jak wiele osób bierze wszystkie pieniądze, jakie mogą, a także zauważa się, że kierowcy, motocykliści, a nawet kierowca ciężarówki zatrzymywali swoje samochody, aby coś zabrać. Na nagraniu widać nieletnią, która zabiera kobiecie w samochodzie garść rachunków.

W pierwszych doniesieniach lokalnych mediów podawali, że mogły istnieć jakieś strategie reklamowe, bo w 2018 roku coś podobnego wydarzyło się w Bogocie, Medellin i Cali, po czym okazało się, że była to kampania rzemieślniczego browaru BBC.

Jednak kilka godzin później wpływowy Negro Esta Claro, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kevin Esteban Rivera Bermúdeze, opublikował film na swoim koncie na Facebooku i skomentował: „Cudowne drzewo, którego owocem są pieniądze, jak ludzie reagują, gdy znajdują to szczęśliwe drzewo. na świecie.”

W nagraniu Rivera pojawia się, jak Bermudezi pisze kartkę z napisem: „Weź to, czego potrzebujesz i zostaw to innym. Zaopiekuj się drzewem. Jeśli go nie potrzebujesz, nie bierz tego”.

Następnie wyjaśnił, że dla kobiet, które przyjeżdżają do tego miejsca komunikacją miejską: „Mamy tam drzewko pieniędzy. Wiele pań przyjeżdża tu ze wschodniego Kaliforni. Przyjeżdżają i przyjeżdżają do Wielkiej Grupy z Zachodu (MIO) lub te rekreacyjne. (Nazwa, która jest znana jako autobusy) wyjeżdżają stąd. Są to panie, które pracują w domach rodzinnych, ciężko pracują i prowadzą gospodarstwo domowe. Ciężko pracują, aby przywieźć tam swoje jedzenie w okolicę, do ludzi, którzy muszą ciężko pracować. Dziś ich nagrodzimy.”

Film pokazuje również, jak ludzie podchodzili do drzewa, aby zabrać pieniądze i prawie wszyscy zignorowali znak, więc słychać, jak krzyczy na nich w kółko „bez uszkadzania drzewa!” Ponadto zauważono, że coraz więcej kierowców zatrzymywało się po bilety.

READ  Kongresmen zapomniał wyłączyć kamerę i wydaje się, że bierze prysznic w środku sesji

Dzieje się to kilka dni po tym, jak bizneswoman i influencerka Daneidy Barrera, lepiej znana jako Epa Colombia, wyczarterowała helikopter z powietrza, aby zrzucić pieniądze w gminie Suesca w Cundinamarca. Chociaż nie powiedział, ile zrezygnował, lokalne media podały, że rachunki wyniosły 50 000 pesos kolumbijskich (13 USD).

Może Ci się spodobać:

Ten upadek jest nieuchronny, ale kto jest winien?