5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Taekwondo Hiszpania dodało 17 medali i wygrało Polish Open drużynami

Na G1 Open w Polsce Hiszpania zajęła pierwsze miejsce w drużynie taekwondo i zdobyła 17 medali., Zagrał w Warszawie w ten weekend. W pierwszym pełnym teście typu po przeszłości Igrzyska Olimpijskie w Tokio, Złożony z hiszpańskich touringów, ośrodków wyczynowych i sportowców z stypendiami reprezentacji narodowej, pokazał doskonałą pozycję konkurencyjną, dominując niemal we wszystkich dyscyplinach.

Delegacji hiszpańskiej przewodniczyła Adriana Cerezo, Ostatni wicemistrz olimpijski I Obecny mistrz Europy, który został przerobiony Rozczarowanie ostatnimi Mistrzostwami Europy U21 Do Odnieś nowy sukces w swojej kategorii (-49 kg) W bardzo wysokim wydarzeniu. Wraz z Matrilinians, Laura Rodriguez (-53 kg), Hugo Arilo (-58 kg), John Gorguerra (-63 kg), olimpijczyk Xavi Perez (-68 kg) i Daniel Rose (-87) również wspięli się na szczyt. Pudełko kg) i Evan Garcia (+87 kg).

Adriana Cerezo, mistrzyni w kategorii 49 kg na Polish Open.

Pokazali świetną grę, która była o krok od zwycięstwa. Marcos Caballero (-68 kg), Danny Cusada (-74 kg) i Alma Perez (-53 kg) zdobyli srebro. Hiszpańska drużyna również dodała dużą liczbę Brązowe medale Dzięki za wyniki Igrzysk Adrian Vicente (-58 kg), Adrian Del Rio (-63 kg), Ramon Ruiz (-74 kg), Andrew Perez (-87 kg), Arlette Ortiz (-57 kg), Joan Magdalena (-62 kg) i Miriam Garcia (-62 kg).

Po zwycięstwie w Polsce Drużyna hiszpańska już przygotowuje walizki na wyjazd do Turcji, nie przejeżdżając przez Hiszpanię, gdzie w przyszły weekend zagra o Puchar Prezydenta. Kolejny wymagający akcent, gdy hiszpańscy gracze taekwondo walczą o powtórzenie i poprawę swoich zwycięstw w Warszawie.

READ  Polska: Samorządy regionalne kwalifikujące się do ogłoszenia ″ Wolnej Strefy LGBT ″ | Europa do tej pory | DW