15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ta strona wyświetla mapę w czasie rzeczywistym ze zaktualizowaną ceną wszystkich stacji benzynowych w kraju

Zaangażowany

Dzięki tej stronie możesz sprawdzić cenę benzyny lub oleju napędowego na dowolnej stacji benzynowej w Hiszpanii.

wtedy Cena benzyny osiągnęła rekordowy poziomTwój smartfon może być świetnym sprzymierzeńcem do poznania Na każdej stacji benzynowej w Twojej okolicy będziesz mógł zatankować taniej.

Więc po niedawnym powiedzeniu, Jak korzystać z Google Maps, aby sprawdzić cenę benzynyTeraz oferujemy Ci kolejne naprawdę przydatne narzędzie, dzięki któremu możesz płacić mniej za tankowanie: stronę internetową, która Cię pokazuje Mapa w czasie rzeczywistym ze zaktualizowaną ceną wszystkich stacji benzynowych w kraju.

Dzięki tej stronie będziesz mógł w czasie rzeczywistym sprawdzić cenę paliwa na dowolnej stacji benzynowej w Hiszpanii.

Sprawdź cenę benzyny lub oleju napędowego przed tankowaniem

Ta strona, która pokazuje w czasie rzeczywistym ceny wszystkich stacji benzynowych w Hiszpanii, została stworzona przez Datadista, hiszpańskiego brokera komunikacji cyfrowej Stworzony w 2016 roku przez dziennikarzy Annę Tudelę i Antonio Delgado Specjalizuje się w Dziennikarstwo śledcze, wykresy, wykresy i statystyki.

Aby uzyskać dostęp do tej strony internetowej, możesz to zrobić Kliknięcie w baner, który pojawia się na stronie głównej Datadista.com lub bezpośrednio z ten link.

datadista.pl

Jak tylko wejdziesz na tę stronę, pojawi się przed tobą Mapa Hiszpanii z serią kolorowych kropek przedstawiających każdą stację benzynową w kraju które mają różne odcienie w zależności od ceny paliwa w każdym, Kolorem czerwonym oznaczono najdroższe stacje benzynowe, a niebieskim najtańszym.

Na górze tej mapy zobaczysz również cztery przyciski Cztery rodzaje paliw samochodowych Co to jest obecnie:

  • 95- Benzyna
  • Benzyna 98
  • diesel
  • olej napędowy

baza danych typu paliwa

W tym miejscu należy pamiętać, że większość stacji benzynowych na tej mapie nie będzie miała oleju napędowego B, ponieważ są Rodzaj paliwa do pojazdów rolniczych, który jest dostępny tylko na niektórych stacjach paliw.

a) tak, Aby sprawdzić cenę paliwa na dowolnej stacji benzynowej w Hiszpanii Musisz tylko wykonać te proste kroki:

  • Wybierz rodzaj paliwa dla swojego samochodu na górze strony
  • Zaznacz obszar, do którego chcesz wrócić i odpowiednio powiększ obszar stacji benzynowej Kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszyLub przewiń kółkiem myszy lub kliknij Przycisk ze znakiem „+”, który pojawia się po prawej stronie mapy
  • Po zlokalizowaniu stacji benzynowej, której ceny chcesz sprawdzić, Kliknij lewym przyciskiem myszy punkt koloru który reprezentuje to samo
  • Spowoduje to otwarcie wyskakującego okienka z godzinami pracy stacji benzynowej i Ceny wszystkich rodzajów paliw dostępnych na w/w stacji paliw

Ta strona wyświetla mapę w czasie rzeczywistym ze zaktualizowaną ceną wszystkich stacji benzynowych w kraju

Tuż pod cenami paliw na każdej stacji pojawia się komunikat przypominający o tych kosztach Musisz zastosować zniżkę rządową w wysokości 20 centów za litr.

Powiązane tematy: Internet

Zaangażowany

logo Disneya

Śledź Andro4all, aby otrzymywać wszystkie wiadomości mobilne Śledź nas w Google News

READ  Un hombre se convierte en millonario en solo seis meses al invertir $ 8000 en la criptomoneda Shiba Inu