6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ta nowa Motorola właśnie pobiła rekord mocy AnTuTu

Jaka byłaby Motorola Edge 40 Pro właśnie przeszła przez AnTuTu i właśnie pobiła rekord ustanowiony przez MediaTek Dimensity 9200.

Zaledwie tydzień temu zaoferowaliśmy ci Szczegóły tego, co będzie kolejnym topowym modelem Motoroli. urządzenie Będzie znany jako Motorola Edge 40 Pro Ma on wkrótce zadebiutować w Chinach (pod nazwą Motorola Moto X40). Niedługo po tej prezentacji nastąpi prezentacja przed całym rynkiem światowym.

Urządzenie będzie jednym z pierwszych, które zaoferuje wersję Nowy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 takie jak SoC i Opublikowano również w Gizmochinai Po prostu pokonaj MediaTek Dimensity 9200 w AnTuTu. A jeśli ten czarodziej rzeczywiście jest potworem, to, co ma nadejść, zapowiada się jeszcze potężniej.

znak szaleństwa

Motocykl Edge 40 Pro

Prototypowe urządzenie Motorola Edge 40 Pro wyciekło w chińskich dokumentach certyfikacyjnych TENAA.

Ekskluzywna przyszłość Motoroli Ma wynik 1 312 901 w popularnym teście porównawczym, który stawia go przed Dimensity 9200 i oferuje niewielki wzrost wydajności. Innymi słowy: wystarczy, by pobić rekord AnTuTu, ale bez wielkiej różnicy.

Jednak Motorola Edge 40 Pro Nie będzie jedyny Wprowadzając nowy chip Qualcomm jako jednego z pierwszych użytkowników. Inne chińskie terminale, takie jak Vivo X90 Pro +, nowa seria high-end Xiaomi (która To już nie będzie Xiaomi 13) lub OnePlus 11 również wprowadzi ten procesor do środka.

Korzystając z okazji, przypominamy, że po przejściu certyfikacji TENAA, Znamy główne specyfikacje z tej stacji. Motorola Edge 40 Pro będzie wyposażona w 6,67-calowy wyświetlacz OLED, rozdzielczość FHD+ i czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem. Będzie działać z warstwą dostosowywania MY UI 5.0, opartą na systemie Android 13.

Pamiętamy o tym Jego procesor to Quaclomm Snapdragon 8 Gen 2i że zapewni 18 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej. Oczekuje się, że jego bateria będzie miała 5000 mAh, z szybkim ładowaniem 68 W, i będzie miał przedni czujnik 60 MP, główny czujnik 50 MP, ultraszeroki czujnik 50 MP i teleobiektyw 12 MP z tyłu.

READ  Wszystkie informacje i alternatywy

dla Was

© 2022 Difoosion, SL Wszelkie prawa zastrzeżone.