1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ta dziewczyna została zwycięzcą Eromanga Sensei – Kudasai

W artykule „TO BYŁA ZWYCIĘSKA DZIEWCZYNA EROMANGA SENSEI” znalazły się spoilery na zakończenie omawianej pracy. Zalecane jest oszacowanie.

Tsukasa Fushimi Musiał przełknąć złą popularność po zakończeniu, które napisał do lekkich powieści Lub nie Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai (Orejmo), jednak dzisiaj (10 sierpnia) w Japonii ukazał się ostatni tom jego innych utworów, Iromanga sensei. Czy autor twierdził?

Wszyscy wiemy, że koniec Orejmo Składa się z braci Kosaka, którzy organizują fikcyjne małżeństwo w kościele i akceptują. Kirino zwraca pierścień Kyosuke, kończąc ich związek, prosząc o bycie parą do ukończenia szkoły (co trwa 3 miesiące) i wracają do bycia normalnymi braćmi. Większość z nich przestała oglądać serial do tego momentu, ale później Kyosuke najwyraźniej postanowił nie obiecywać, że nigdy więcej nie będą parą, więc sugeruje się, że wrócą razem w przyszłości, mimo że są czystymi teoriami .

Nikt nie lubi epilogu lekkich powieści, A co się stało z Eromanga Sensei? Chociaż ostateczny tom został wydany kilka godzin temu w Japonii, ilustracje są teraz dostępne przez „Andromeda (Shisuberu)Kto wygrał? Czy „Drużyna Norteño” wygrała z Sagiri Izumi? A może Elf Yamada wygrał? Odpowiedzią, znając autora, może być tylko „Team Norteño”! nasz koniec!

Podsumowanie Sensei Eromangi

Rok temu Sagiri Izumi została siostrą Masamune Izumi. Ale nagła śmierć jej rodziców rozerwała jej nową rodzinę, powodując, że Sagiri zdystansowała się od brata i społeczeństwa. Martwi się o to, co zostało z jego rodziny, Masamune zaczyna zarabiać na życie jako autor powieści light novel z drobnym problemem: w rzeczywistości nigdy nie widział ani nie spotkał swojego malarza, Eromanga-sensei, który słynie z bardzo erotycznych ilustracji.

Po serii kłopotliwych wydarzeń Masamune odkrywa, że ​​jego siostra przez cały czas była jego malarką! Gdy w ich życie wkraczają nowe postacie i wyzwania, Masamune i Sagiri muszą stawić czoła potworowi, jakim jest przemysł powieści lekkich. Eromanga-sensei będzie śledzić ewolucję ich związku i ich walkę o sukces.

Linia: Shisuberu na Twitterze

READ  Alida Nunez i Yvonne Monteiro występują w publicznej zażartej walce; To był bolesny moment | Wideo

© 伏 見 つ か さ / KADOKAWA