29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szybcy i Wściekli 10: Szokujące wieści!

Jeden z kamieni węgielnych największej epickiej akcji w Kino Nie będzie w Fast and Furious 10.

Reżyser Justin Lin opuszcza Fast and the Furious 10 na kreatywnych różnicach! To bardzo zła wiadomość, bo po zajęciu się 5 częściami sagi wydawał się być odpowiednią osobą do sponsorowania kolejnych filmów. Poza tym wkrótce rozpocznie się filmowanie, więc będą musieli jak najszybciej wybrać zastępcę, aby nie było opóźnień. Na szczęście, Justin Lin Będzie nadal pracował jako producent, więc przynajmniej będzie mógł wnieść całe swoje doświadczenie do nowej produkcji.

Ujawnił to sam Justin Lin W sieciach społecznościowych:

„Dzięki wsparciu Universal podjąłem trudną decyzję o rezygnacji ze stanowiska reżysera Szybcy i wściekli 10, pozostając przy projekcie jako producent. Przez 10 lat i pięć filmów byliśmy w stanie sfilmować najlepszych aktorów, najlepiej akrobacje i najlepsze pościgi samochodowe. Osobiście jako syn azjatyckich imigrantów jestem dumny, że mogę pomóc w tworzeniu najbardziej zróżnicowanej serii w historii kina. Będę zawsze wdzięczny niesamowitej obsadzie, ekipie i studiu za ich wsparcie i powitanie do rodziny FAST.”

Dla mnie Limitrezolucja Justin Lin Odejść na emeryturę ze stanowiska dyrektora Szybcy i Wściekli 10 Wróć do mnie „Odmiany kreatywne”, ale pozostanie w projekcie jako producent. Raport mówi dalej, że niektóre zdjęcia będą kontynuowane z drugą jednostką, ale główne zdjęcia zostaną na krótko przerwane, dopóki nie znajdzie się zastępca reżysera. Wkrótce pojawi się więc ogłoszenie. Czy może Vin Diesel Direct?

Szybcy i Wściekli 10 Zostanie on wydany 19 maja 2023 roku. W filmie pojawi się niesamowita obsada prowadzona przez wielkie gwiazdy filmowe, takie jak Vin DieselJason Momoa, Michelle Rodriguez, Natalie Emmanuel, Daniela Melchior, Song Kang, Therese Gibson, Ludacris, Brie Larson i Charlize Theron. czy chcesz to zobaczyć? Zostaw nam swoje komentarze poniżej w sekcji opinii.

READ  Antonio Aguilar i Don Netto byli towarzyszami; Annabel Hernandez ujawnia w swojej książce