28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szwecja, Australia, Polska czy Rumunia należą do półfinalistów Eurowizji 2022.

Dwa dni po organizacji pierwszych półfinałów i spotkaniu z dziesiątką finalistów Eurowizja 2022Festiwal odbył się po raz drugi przed finałami, w którym osiemnaście krajów rywalizowało o pozostałe dziesięć miejsc w nominacji w sobotę 14 maja. Wreszcie, publiczne głosowanie krajów uczestniczących i członków Wielkiej Piątki, Niemiec, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, Spełniło się marzenie przedstawicieli Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Polski, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii i Serbii..

Prezenterzy Eurowizji 2022 ogłosili mecze kwalifikacyjne do drugiego półfinału

Prezenterzy Eurowizji 2022 ogłosili mecze kwalifikacyjne do drugiego półfinału

Finlandia była odpowiedzialna za przełamanie lodu Drugiego dnia przed europejskim finałem z Rosmusem i jego „Jezebel”. Eurowizja to potężna liczba, która podbiła opinię publiczną To jeden z kandydatów, którym udało się przejść do finału: Dołącza do nich Belgia, Jeremy McKeez z „Miss You”; Czechy, my Tommy, „Lights Off”; Ich reprezentant z Azerbejdżanu Nadir Rustamli i „Fate to Black”; Po polsku, ręcznie Ochmann i „Rzeka”; Estonia na melodię „Nadziei” i artysty Stephena; Australia, z Sheltonem Rileyem i piosenką „Not the Same”; Szwecja, z rąk „Hold Me Closer” i Cornelii Jacobs; Rumunia i jego „Lamem”, przez WRS; I Serbia, która w losowej kolejności skończyła jako ostatnia, dzięki Constructa i „In Carbor Sano”.

Po przeciwnej stronie monety Osiem krajów jest wyłączonych z tej kategorii Co Laura Poucino, Micah i Alessandro Cottelan byli odpowiedzialni za ogłoszenie półfinałów. Te kraje Izrael zajął drugie miejsce z „IM” granym przez Michaela Bena Davida; Gruzji, Circus Mirkas i „Zamknij mnie”; Malta zagrała razem z Emmą Muscat i jej „Jestem tym, czym jestem”; San Marino zostało odrzucone po ich potężnym „striptizerce” z Axelem Laro; Cyprys z Andromachem i „Elą”; Z rąk Irlandii Brooke i „Rich”; I zamykając listę, Macedonię Północną reprezentuje Andrea i jej piosenka „Kręgi”.

Pełna lista

Dziesięć krajów zakwalifikowało się do drugiego półfinału Dołączyli do Wielkiej Piątki wśród kandydatów ze Szwajcarii, Armenii, Islandii, Litwy, Portugalii, Norwegii, Grecji, Ukrainy, Mołdawii i Holandii., który po raz pierwszy zagra na żywo podczas finału 14 maja. Te nowe fuzje faktycznie miały miejsce w półfinałach, w których po raz pierwszy występowali przedstawiciele Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Pokaż przegląd tego, co widzowie mogą zobaczyć w sobotę Teraz można się nim w pełni cieszyć na oficjalnych kanałach festiwalu.

READ  Polska zamierza ożywić monarchów posiadających euro przeciwko Hiszpanii