3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sztuką jest zamówić tańsze przejazdy od Ubera.  Wideo

Sztuką jest zamówić tańsze przejazdy od Ubera. Wideo

Meksyk /

Nie jest tajemnicą, że Uber czasami podnosi koszty swoich usług, który w dużej mierze zależy od pory roku czy zapotrzebowania na taksówki ze strony użytkowników. Czyli w święta, święta wielkanocne czy letnie zwykle robią to sławne dynamiczne stawki.

Jak zdobyć tanią i tanią jazdę Uberem?

Ale nie martw się, niektóre z nich zostały ujawnione „Sztuczki”, które pomogą Ci, aby Twój koszt UBER był tańszy I nie płać więcej Możesz dostać przejazd w mniej niż 50% oszacowania.

użytkownik TIK TokA Leon Ramirezw jego sieci społecznościowej Sztuczka, aby Twoja podróż UBER była tańszawykonując kilka prostych kroków, które Zasadniczo polega na zaplanowaniu lotu z 30-minutowym wyprzedzeniem. Więc tutaj mówimy ci, jak to zrobić.

Zaplanuj swój lot z półgodzinnym wyprzedzeniem

  • Otwórz aplikację UBER i dotknij ikony koszyka z zegarkiem. Numer ten zwykle pojawia się w miejscu, w którym wpisujesz swój adres docelowy, czyli po prawej stronie ekranu.
  • Teraz wybierz dzień i godzinę podróży, pamiętaj, że po zaplanowaniu lotu powinieneś odczekać co najmniej 20-30 minut, ponieważ jest to przedział czasowy, na który pozwala UBER. Warto jednak zaznaczyć, że transfer możesz zaplanować o dowolnej porze i w wybranym przez siebie dniu.
  • Czas dotrzeć do punktu wyjścia, może to być Twoja aktualna lokalizacja lub miejsce, z którego UBER ma odebrać Cię w wybranym przez Ciebie dniu i dniu podróży.
  • Wpisz lokalizację docelową, tak jak zwykle podczas korzystania z aplikacji.
  • Na koniec kliknij przycisk Zaplanuj podróż.
  • gotowy! Po zaplanowaniu lotu koszt lotu prawdopodobnie będzie niższy niż zwykle.

Czy niski poziom naładowania baterii telefonu komórkowego wpływa na koszt?

Keith Chenosoba odpowiedzialna za badania ekonomiczne w Uberujawnił, że Bateria Twojego telefonu komórkowego może być czynnikiem zwiększającym koszt aplikacji w momencie, o który prosisz.

READ  Czy zaświadczenie o szczepieniu przeciwko Covid jest obowiązkowe w przypadku zatrudnienia?

powodem jest Aplikacja UBER może monitorować dane Twojego telefonu komórkowego, Jak więc jest naładowany twój akumulator? Wykrywa, kiedy użytkownik jest bliski wyczerpania baterii Dlatego pilnie zamawiasz taksówkę, co może wiązać się z koniecznością uiszczenia wszelkich kosztów w celu zamówienia usługi.

Keith Chen Wyjaśnij, że użytkownik Uber Kiedy masz 1% baterii i musisz przewijać, Jest gotów zapłacić nawet 9,9 razy więcej niż zwyklewięc jeśli w tym momencie firma aktywuje stawki dynamiczne, to nie będzie to miało znaczenia dla użytkownika i zapłaci za konwersję.