15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Szpieg” El Tri dla Scoponi, Polska – David Medrano

Materiał specjalny

Tata Martino wyznaczył Norberto Scoponi na swojego obserwatora, aby śledził Polskę, dzięki czemu asystent pojedzie do Warszawy i Cardiff we wrześniu w terminach FIFA, aby przeprowadzić ankietę Polaków przeciwko Holandii i Walii. Mecze Europejczyków przed meczem z Meksykiem w 2022 roku w Katarze. Ze swojej strony Gustavo Desotti, członek grupy zadaniowej Martino, udaje się do Murcji w Hiszpanii, aby uważnie śledzić arabską drużynę narodową, która w meczu FIFA dorównuje Ekwadorowi. Ameryka w tym mieście.

Propozycja bez rezultatów

Kiedy Christian Brakernik mianował Mauro Kerka trenerem Queretaro, plan wydawał się bardzo ryzykowny, ponieważ „Tank” nigdy nie grał w pierwszej lidze, a jego praca polegała na podstawowej obronie i sprawiedliwości, gdzie jego zespoły trenerskie słynęły z dobrej gry. Propozycja Kerka z Gallosem jest ciekawa, a drużyna z Queretaro rywalizowała ze wszystkimi rywalami za Ciebie, ale to nie wystarczyło, aby wygrać jeden mecz i już zaliczył 41 meczów bez zwycięstwa jako gość. Okazją, kiedy to zrobili, było 16 lutego 2020 roku przeciwko Necaxa w Aguascalientes.

nadzieja

Juan Reynoso zaprosił trzech Meksykanów do swojego zespołu treningowego z peruwiańską drużyną narodową. Pierwszy to Joaquin Velasquez, którego trener chce zostać jego pierwszym asystentem; Drugi „Suleta” Luis Orozco będzie trzecim asystentem, a trzecim Sergio Fentanes, który kiedyś uważany był za zawodowca, Fentanes jest bratem trenera Eduardo Santosa i pracował już w kilku zespołach. Wraz z Velázquezem i Orozco, Reynoso pracował z nimi w Cruz Azul i dlatego chce włączyć ich do swojej siły roboczej.

Możesz być także zainteresowany: PUEBLA VS PUMY DO ROZGRYWANIA 23 WRZEŚNIA

READ  Dziennikarz Pablo Gonzalez zostanie zatrzymany w Polsce na kolejne trzy miesiące