19 kwietnia, 2024

Szósty gol w Polsce: Angelo Henriquez wyrównał dla Mids Legnica

Angelo Henriquez jest Najlepsza adaptacja w polskiej piłce nożnej. Przybył chilijski napastnik Poznaje Legnicę W czerwcu 2022 i już Strzelił sześć bramek dla swojego nowego klubu.

W najbliższą niedzielę 27-letni piłkarz znalazł się w pierwszym składzie z Krakowem. Strzelił gola, przywracając tym samym parytet w swojej drużynie Data pierwszej ligi Polska 13.

Drużyna z Universidad de Chile zaczęła wchodzić na tablicę wyników po golu Jakuba Mysore w 35. minucie pierwszego meczu. Pomimo tego, „Cohen” zamienił końcowy korektor na 53 minuty. Napastnik w oczekiwaniu sięgnął po bezpieczeństwo meczu Sześć goli w jedenastu meczach rozegranych w rozgrywkach krajowych.

Z tym wnioskiem Drużyna Angelo Henriqueza znajduje się na dole tabeli punktowej z 6 punktami.6 jednostek z ostatniego klubu poza strefą spadkową.

Kolejny mecz Miedza Legnica z Widzewem Łódź Do 14 Extraklasy. Spotkanie rozpocznie się w piątek 21 października o godzinie 15:30 w Chile.

READ  Francja pokonała Polskę 26:24 w pierwszym meczu mistrzostw świata w piłce siatkowej