9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szerokie oddychanie: technika, która pomaga poznać swoje uczucia | zdrowie

Prawidłowe oddychanie może wystarczyć do opanowania całego napięcia lub bólu. Wydłużone oddychanie to metoda oddychania, która pozwala nam połączyć się z naszym umysłem i ciałem, aby osiągnąć stan całkowitego wyciszenia. Osiągnięcie tego mistrzostwa nie jest łatwe, ponieważ nie zawsze dbamy o nasz sposób oddychania; zatem, Z Diario El Comercio rozmawiał z Mauricio Gilem, trenerem oddychania, który wyjaśnił nam tę technikę i sposób jej stosowania.

Rozszerzenie oddychania Jest to połączenie technik oddechowych, które głównie służą Energetyzowanie ciała za pomocą rytmicznego wzorca pomaga łatwiej połączyć się ze sobą i Aby zatrzymać umysł poznając aspekty, których wcześniej nie zauważaliśmy” – tłumaczy ekspert.

Rozszerzone korzyści z oddychania

Ta praktyka ma kilka Korzyści Nasz Dobre samopoczucie fizyczne i emocjonalne. Specjalista zwraca uwagę na:

  • Pomaga poczuć chwilę Całkowity spokój.
  • pomaga przezwyciężyć niektóreteraźniejszość z przeszłości
  • Odchodzi Dowiedzmy się, jakie uczucia były ukryte Albo nie widzimy tego gołym okiem.
  • Na koniec sesji wprowadzisz plik etui odblaskowe I zaczniesz Czujesz się dobrze ze sobą.

Kroki, aby zastosować go z domu

Ten rodzaj praktyki, według Gilla, różni się od innych typów, ponieważ intensywność, z jaką ćwiczysz, Z tego powodu zaleca się, jeśli masz obiektywny temat po prostu wyluzuj Lepiej ćwiczyć która polega na wdychaniu przez nos i wydychaniu przez usta.

Połóż się w wygodnej pozycji, aby rozszerzyć swój oddech.

Oto kroki, aby go zastosować:

  1. Znajdź swoją przestrzeń: Specjalista zaleca umieszczenie tło muzyczne Aby dostosować środowisko, zrób to Leżenie z zamkniętymi oczami.
  2. czuć twój oddech zacząć o wziąć głęboki oddech. To normalne, że przychodzą Ci do głowy niepowiązane myśli, ale za każdym razem, gdy pojawiają się inne myśli, spróbuj ponownie skupić się na oddychaniu. Pozwól swojemu ciału połączyć się z koncentracją.
  3. Zwiększ gęstość: upewnić się, że powoli Intensywność wzrasta przy wdechu, a wydech jest wyraźnie odprężający i uwalniający od wszelkich napięć.
  4. Weź aktywne oddechy: pomiędzy 10 do 20 głębokich, intensywnych oddechów, bez zatrzymywania się między wdechem a wydechem. Gotowe, wypuść całe powietrze, zrelaksuj się przez 2 minuty i zacznij od nowa. W sumie jest to zalecane 3 rundy. Ostatnim razem, kiedy robisz wdech, wstrzymaj powietrze, aż poczujesz opór i wreszcie wydychaj wszystko.
READ  Meta odzwierciedla cenzurę tradycyjnej medycyny na Instagramie