24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szef rumuńskiej mafii został deportowany do Meksyku

Szef rumuńskiej mafii został deportowany do Meksyku

Szef rumuńskiej mafii jest już w Meksyku. Zdjęcie: FGR

The Prokurator Generalny Republiki (FGR) powiedział Polska scedował na Meksyk Mihai „A”uważany za przywódcę Rumuńska mafia pozostać w kontakcie Floriana Tudora.

Mówi się, że Mihai „A” jest przywódcą gangu Nielegalne wyprowadzanie pieniędzy Bankomaty w różnych stanach Republiki, głównie Cancun, Quintana Rs.

„Zgodnie z umową ekstradycyjną podpisaną między Meksykańskimi Stanami Zjednoczonymi a Rzecząpospolitą Polską, władze tego kraju dokonały oceny dostarczonych przez Prokuraturę Generalną Meksyku elementów, które wskazywały na przestępcze zachowanie osoby pochodzenia rumuńskiego. Organizacja przestępcza zajmująca się do nielegalnego prania pieniędzy.

raport FGR.

Polecamy: Co najmniej 10 zabitych i ponad 30 rannych po przewróceniu się autobusu na granicy Oaxaca i Puebla

Organizacja przestępcza kierowana przez Mihaia „A” prowadziła działalność przestępczą MeksykSeria łączenia zasobów finansowych, materialnych i ludzkich, tworzenie dedykowanych instytucji Instalacja bankomatuMieściły się w nim wewnętrzne urządzenia monitorujące dane kart bankowych.

Organizacja przestępcza, to Prowadzony przez Floriana Tudora w MeksykuNielegalne wypłaty gotówki z bankomatów w Mexico City, Quintana Roo, JukatanStan Meksyk i CnotliwyZa ponad 70 milionów pesos.

Rumuńska mafia działa w kraju od 2016 roku

The FGR Uważa się, że rumuńska mafia rozpoczęła działalność w Meksyku w 2016 roku i otrzymała wsparcie lokalnych władz.

„Po tym, jak prokuratura w Quintana Roo otworzyła akta dotyczące tych wydarzeń, prokuratura generalna nie wszczęła dochodzenia w tej sprawie, dopóki obecna administracja nie doprowadziła do odkrycia schematu operacji za pośrednictwem ich firm bankomatowych. Zmienili automaty i klawiatur bankomatów w celu nielegalnej kradzieży pieniędzy.

raport FGR.

Możesz także przeczytać: Donoszą, że Ruben Paya, o którym mówi się, że jest zięciem Jose Gil Caro Quintero, został aresztowany.

Mihai „A” został aresztowany w lipcu ubiegłego roku PolskaIstnieje nakaz aresztowania w Meksyku za jego możliwy udział w przestępstwie Towarzystwo Kryminalne W sposób, który niewłaściwie wysysa środki z instytucji kredytowych.

„Prokurator Generalny Meksyku sformalizował ekstradycję tej osoby do Rządu RP, aw styczniu tego roku polskie Ministerstwo Sprawiedliwości uznało, że jej ekstradycja do Meksyku jest dopuszczalna”.

raport FGR.

Po otrzymaniu deportacji Międzynarodowy Port Lotniczy WarszawaMihai „A” przybył do Meksyku dziś po południu i został umieszczony w areszcie meksykańskich władz sądowych.

READ  Przegląd i cele Republiki Czeskiej

Floriana Tudora Obecnie przebywa w więzieniu za różne przestępstwa Meksyk 27 maja 2021 r.