5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Szczepionki Pfizer i Moderna mogą powodować fałszywie dodatnie wyniki

Nowe badanie wykazało, że ludzie zostali zaszczepieni antygenami Pfizer I nowoczesny, oba zależą od RNA رسول messenger (Mrna), mogą to mieć fałszywe alarmy W testach, które ujawniają obecność SARS-CoV-2 W komórkach ludzkich, ponieważ formuła tych czynników biologicznych, oprócz rozpoznawania białka S, determinuje: N . białkoJest to organiczny składnik, który pomaga zmierzyć miano wirusa osób zarażonych koronawirusem.

Badanie, prowadzone przez Barcelona Institute for Global Health (ISGlobal), śledziło odpowiedź immunologiczną hiszpańskich pracowników służby zdrowia po otrzymaniu pełnych wskazówek dotyczących… Szczepienie przeciwko covid.

Zespół naukowców kierowany przez badaczkę Carlottę Dobano specjalizuje się w wykrywaniu pozytywnych przypadków Covid-19 u osób zaszczepionych dostępnymi szczepionkami. W tym kontekście eksperci monitorowali reakcję dwóch grup, aby poznać produkcję i czas trwania Przeciwciała Pochodzi z zapylania.

Przeczytaj także: Czego potrzeba, aby odbić asteroidę?

W tym artykule naukowcy byli zaskoczeni, kiedy zdali sobie sprawę, że szczepionki mRNA powodują fałszywie ujemne wyniki choroby. W ten sposób ustąpili i przestudiowali formułę szczepionek Pfizer i Moderna, jedynych dostępnych w oparciu o tę metodologię, co wskazuje na Scientific News and Research System Publishing (SINC).

Według Dubano, szczepionki mRNA charakteryzują się wzmacnianiem produkcji przeciwciał, które dodatkowo rozpoznają białko wypustek (S) – przez które SARS-CoV-2 jest wprowadzany do komórek ludzkich – a nowością jest to, że nie . Jedyne białko wirusowe, które identyfikuje, ponieważ ta biologia rzuca również wgląd na białko N.

Po szczepieniu naukowcy zaobserwowali znaczny wzrost przeciwciał klasy IgG, które są w stanie rozpoznać C-końcową część białka N. Było to zauważalne u 36% osób zaszczepionych szczepionką Moderna i u 13% osób, które otrzymały oba .

Przeczytaj także: AstraZeneca ma już lek przeciw Covidowi: skuteczność 83%, czas działania 6 miesięcy

„Zjawisko to nie wydaje się być spowodowane reaktywacją odporności nabytej wcześniej przez infekcję, ponieważ zaobserwowano to zarówno u osób wcześniej zakażonych, jak i niezainfekowanych” – wyjaśniła autorka badania, Gemma Monconel.

READ  USA zatwierdzają miliard dolarów na odbudowę Żelaznej Kopuły w Izraelu

Pozytywne niedobory wynikające ze szczepionek mRNA powodowałyby nieskuteczność w zakresie celów tych terapii. Wynika to z faktu, że – jak zauważył panel ekspertów – białko N było wykorzystywane jako narzędzie do śledzenia przypadków zakażenia koronawirusem, więc fakt, że szczepionki wykazują niejednoznaczne wyniki, zniekształca skuteczność, jaką faktycznie zapewniają szczepionki. Biologiczny i jego skuteczność jest niedoceniana.

„Może to prowadzić do przeszacowania niepowodzenia szczepionki, ponieważ duża część przypadków zostałaby błędnie zaklasyfikowana jako infekcja bezobjawowa” – wyjaśnił Dopagno.

Robak