2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Syn byłego gracza Dodgersów, Steve’a Sacksa, jest jednym z pięciu marines zabitych w katastrofie lotniczej

LOS ANGELES — Były zawodnik Dodgers, Steve Sachs, ogłosił, że jego 33-letni syn, który zawsze marzył o byciu pilotem, był jednym z pięciu amerykańskich marines, którzy zginęli podczas lotu szkoleniowego na początku tego tygodnia na pustyni w Kalifornii.

Kapitan John J. Sachs był członkiem załogi uchylnego rotora Osprey, który rozbił się podczas treningu w odległym rejonie hrabstwa Imperial, około 115 mil na wschód od San Diego i około 50 mil od Yuma w Arizonie.

„Ogłoszono z wielkim dewastacją, że mój drogi syn Johnny był jednym z pięciu amerykańskich marines, którzy zginęli w środę, 8 czerwca, w wypadku wojskowym Osprey w pobliżu San Diego” – powiedział Steve Sachs w oświadczeniu opublikowanym w ubiegłą sobotę. CBSLA-TV. „Dla tych z was, którzy znali Johnny’ego, widziałem jego ogromny uśmiech, jego jasne światło, jego miłość do rodziny, Marines i radość z latania i obrony naszego kraju! Był moim bohaterem i największym człowiekiem, jakiego znam , nigdy nie było lepszej osoby do obrony naszego kraju”.

Sacks powiedział, że jego syn chciał zostać pilotem, odkąd był młody, i opowiadał o rodzajach samolotów, które przelatywały nad jego głową podczas gry na miniboisku baseballowym.

„Od najmłodszych lat nigdy nie było wątpliwości, że Johnny zostanie pilotem i że jego pasją jest latanie!” powiedział Steve Sacks. „Ta strata zmieni moje życie na zawsze i jest stratą nie tylko dla marines, ale także dla tego świata!”

Steve Sacks grał w głównych turniejach od 1981 do 1994 roku i zdobył dwa mistrzostwa świata w ciągu siedmiu lat swojej drugiej bazy w Dodgers. Fani i zespół złożyli kondolencje w mediach społecznościowych.

„Los Angeles Dodgers ze smutkiem dowiadują się o śmierci syna Steve’a Sachsa, Johna i pięciu marines, którzy stracili życie w tragicznej katastrofie helikoptera w tym tygodniu. Nasze myśli i kondolencje są z ich rodzinami i przyjaciółmi”. Dodgers powiedział w sobotnim tweecie.

READ  „Już nie będzie grał”; Uniemożliwili graczowi Leganes pójście na wesele!

Był to John J.

Zabił także trzech przywódców zespołu tiltrotorów: kaprala. Nathan E. Carlson, 21 lat, z Winnebago, Illinois; kapral. Rasmusson, 21 lat, Johnson, Wyoming; Lance kapral. Evan Strickland, 19 lat, pochodzi z Walencji w Nowym Meksyku.

Marines stacjonowali w Camp Pendleton i zostali przydzieleni do 364. Morskiej Eskadry Średniej 39. Marine Aircraft Group, części 3. Eskadry. Skrzydło samolotów marynarki wojennej ma siedzibę w bazie sił powietrznych Korpusu Morskiego Miramar w San Diego.

Hybrydowy Osprey i helikopter latały podczas wojen w Iraku i Afganistanie, ale niektórzy krytykowali je jako niebezpieczne. Został zaprojektowany tak, aby startował jak helikopter, obracał śmigła do pozycji poziomej i latał jak samolot.

Przyczyna wypadku jest badana.