11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Świetny zespół z Portugalii chce Diego Lineza

Meksykański pomocnik Diego Linez Przechodzi przez jeden z najbardziej skomplikowanych momentów w swojej karierze jako piłkarz, bo nie ma w nim zbyt wielu minut Prawdziwa Betis, bo w hiszpańskiej prasie komentował, że to nie w gusta trenerowi Chile, Manuela Pellegriniego.

W poprzednich dniach istniały wersje do ewentualnego wyjścia z

Diego Linez
Z zespołu Betis jednym z możliwych miejsc docelowych dla Team America są Włochy, a konkretnie z Turynem z włoskiej Serie A, ale w ciągu ostatnich kilku godzin do listy kandydatów do Laineza dodano kolejny zespół, który jest Sportowa Lizbona.

Rozdział 5: Czy Maradona sam wygrał 86. Puchar Świata?

Portugalska gazeta „Abola” potwierdziła, że ​​Sporting Lizbona szuka wzmocnień w ataku zespołu, a jednym z możliwych wtrąceń jest Diego Linez, chociaż źródło potwierdza, że ​​nie jest on pierwszą opcją, ponieważ priorytetem Lusitano jest podpisanie. Marcusa EdwardsaZawodniczka Vitorii Guimarães.

Diego Linez może dotrzeć do Serie A

Plan Torino dotyczący podpisania kontraktu z Diego Lineez jest taki, że Torino jest tak zainteresowany kontraktem z Meksykaninem, że Poszukam pożyczki z opcją zakupu, z myślą, że Lainez jak najszybciej przybędzie do włoskiego zakładu i tym samym będzie mógł zakończyć obecny sezon Serie A.

Może Cię to zainteresować: Gracze MLS, których Puma może szukać

Diego Linez i jego osiągnięcia piłkarskie

Minęły prawie dwa lata, odkąd Diego Lainez rozpoczął swoją europejską przygodę z Betis SewillaMistrz z Ameryką, podpisał kontrakt na pięć lat z zespołem LaLiga, ale jego pobyt w Verdiblanco naznaczony był wzlotami i upadkami, a prawda była taka, że ​​nigdy nie był stałym elementem planu zespołu iberyjskiego.

Lainez zdobył złoty medal w Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 Z reprezentacją Meksyku i na poziomie klubowym był mistrzem Apertury 2018 z Águilas del América, w tym klubie występował Ricardo Antonio La Volpe.

READ  Transmisje minuta po minucie na drugi dzień Ligi MX

Aztecki pomocnik dodaje 66 minut w meczach La Liga, i w Copa del Rey zgromadził 127 minut, w swojej przygodzie na starym kontynencie zdobył dwa gole dla swojego zespołu z mniej niż oczekiwano liczbami.