27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Świetnie: powiedział nie Polsce i Lewandowskiemu

Może wydawać się to niewiarygodne, ale Katar nie ma trenera dla potencjalnej drużyny walczącej o miejsce w mundialu 2022, w końcu niedawno odrzucił stanowisko. Chodzi o decyzję Polski o pozostaniu na ławce po dymisji Paolo Sosy, który był TD do objęcia urzędu w Flamenco w Brazylii. Więc od PZPN (Polska Federacja) zaczęła szukać alternatywy.

Pirlo zgłosił się na ochotnika na stanowisko, ale Europejczycy zauważyli kolejną włoską legendę. Fabio Kannavaro, który zapoznał się z ofertą i odrzucił ją. Powody? Cannavaro powinien mieć trochę czasu w marcu na przygotowanie się do play-offów.

Polska Federacja przyznała mu dwuletni kontrakt i miała silną intencję trenowania Robert Lewandowski, Najlepszy napastnik na świecie. Ale w każdym razie Kannavaro wie, że będzie zrywał bardzo gorące ziemniaki i nie chce dać się złapać w potencjalną awarię, taką jak usuwanie. Jednak najpierw Niebo Włochy Obiecują, że strony będą w kontakcie i że można wystawić nowe zaproszenie, jeśli nikogo w Polsce nie znajdzie.

Wer MS Chce opuścić PSG: „Nie wiem, gdzie to umieścić”

READ  UE nakłada na Polskę 1 mln euro dziennie do czasu zawieszenia reformy sądownictwa