10 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Święte neutrina”; Bar, który zatruwa Cię wiedzą z piwem i nauką

  • Inspiruje kreatywne trendy dla nowych lokali gastronomicznych na całym świecie.

  • Fani wszelkiego rodzaju bajek starają się budować społeczności wokół swoich zainteresowań.

  • Akademicy i zawody otwierają także przestrzeń dla instytucji rekreacyjnych i tematycznych.

Od kilku lat seriale, filmy i książki są źródłem inspiracji dla nowych firm, zwłaszcza z sektora restauracyjnego, które starają się nadać swoim produktom charakter i zrobić miejsce dla fanów, którzy poprzez osobiste i instagramowe przestrzenie czują się zanurzeni w ich wyobrażeniowy świat.Po realne działania i wyspecjalizowane zawody, jak w Peruwiański bar, który promuje naukę i wiedzę w zabawnym środowisku, które staje się wzorem do naśladowania dla całej Ameryki Łacińskiej.

To jest metoda używana przez plik Tematyczne restauracje, bary i kawiarnie Przełamywanie granic niezwykłości, walka o zróżnicowanie, które stawia ich na szczycie podaży i popytu, tworzenie popularnych społeczności i doświadczeń wśród nowych pokoleń, z niekonwencjonalnymi scenami lub menu o tematyce „wewnątrz dzieci” do dekoracji i doznań kulinarnych.

Chociaż od lat 70. XX wieku powszechne jest znajdowanie dedykowanych przestrzeni, które łączą gusta i zainteresowania ludzi z całego świata, trend ten rozwija się w Meksyku od kilku lat, pozostawiając nowych przedsiębiorców chcących otworzyć kurtynę nauką.

Oznacza to, że w kraju oczekiwana długość życia placówki wynosi 7,8 roku, a zmniejsza się do 6,9 roku w przypadku Sektor gospodarki składający się z restauracjiBary i kawiarnie. Według danych Narodowego Instytutu Statystyki i Geografii (INEGI) sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, jeśli chodzi o miejsca obiektywne, bo choć nie ma dokładnych danych na temat ich śmiertelności, szacuje się, że będzie to zależało od życia . To się kręci, plus ceny średnio biletu do 250 pesos na osobę.

Wartość dodana jest najważniejszym kluczem przy otwieraniu kawiarni lub restauracji, ponieważ aby rozpocząć którykolwiek z tych biznesów, należy wziąć pod uwagę, że duża część budżetu zostanie zainwestowana w wystrój i przygotowanie lokalu, a następnie dania. napoje i ludzie.

READ  Oskarżają Ricardo Salinasa o fałszywe dobre zakończenie; Odpowiedź z Kataru

Jednak ze względu na rosnącą konkurencję, wartość dodana tych placówek jest tym, o co tak naprawdę domaga się opinia publiczna. W Meksyku jest niezliczona ilość przykładówJak wahadłoDuża księgarnia i biblioteka wypełniają wszystkich miłośników czytania i kawy, którzy odwiedzają ją w spokoju. pokojówka do kawy, oferuje zdjęcia i doznania kulinarne inspirowane klasycznymi opowieściami o księżniczkach Disneya; lub, między innymi, Zstąpili Trzej MędrcyTo restauracja, która przenosi swoich gości w magiczny świat Harry’ego Pottera.

„Pasek wiedzy”, który każdy powinien naśladować

Seriale, filmy, książki i epopeje fantasy nie są jedynym miejscem, które zainteresuje nowe pokolenia, które nie mogą się doczekać kawy, pysznego dania lub piwa podczas robienia zabawnych selfie z przyjaciółmi i partnerami… na przykład może to być miejsce rozrywki, a zarazem miejsce publikacji naukowych dla miłośników wiedzy.

być obiektywnym, Cerveza Tempo to miejsce, w którym odbywają się warsztaty z fizyki, matematyki, chemii, biologii, astronomii i wielu innych dziedzin nauki, a wszystko to przy serwowaniu rozwijających umysł napojów alkoholowych.

Umieść tweeta pasek ig: @cerveza.tempo #fyp #fyp ♬ Blade Runner 2049 – Synthwave Goose

„Zdecydowanie muszę pojechać do Peru, aby zobaczyć to cudowne miejsce” David Barbon Sanchez

Czytaj teraz:

Licuachela czy Bloody Mary?, aktorzy Stranger Things genialnie zachwycają chilango

Tak będą działać „Ekskluzywne grupy” w WhatsApp

Volaris dostarczają trochę późno i omawiają protokoły lotu