22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Świadkowie Jehowy.  Kobieta płacze, gdy wspomina swojego byłego

Świadkowie Jehowy. Kobieta płacze, gdy wspomina swojego byłego

Hiszpanka została zidentyfikowana w sieciach społecznościowych jako Soris Narez poruszane w sieciach Południowy zachódCials, gdy mówią o swoich doświadczeniach w grupie Świadkowie JehowyI Religia, która mówi, że trudno jest odejść i dotrzeć Oddziel swoich członków od ich otoczenia.

W wirusowym oświadczeniu pod przysięgą ujawnił, że przez całe życie, aż do 25 roku życia, należał do Świadków Jehowy, co jest skomplikowane Z powodu tzw. wydalenia, gdy rozpadają się z Twojej organizacji.

Wydalenie oznacza, że ​​nikt z twojego otoczenia, nawet twoja rodzina, nie może się do ciebie odezwaćon tłumaczy.Wygłoszę przemówienie do wszystkich ludzi, którzy ucierpieli w tej organizacjidodaje.

Tak trudno jest przypomnieć sobie dzień, w którym ogłoszono w zborze, że „Soraya przestała być Świadkiem Jehowy” i wiedząc, że nikt wokół ciebie nie będzie mógł z tobą rozmawiać i że stracisz więź z rodziną. nawet teraz mówią, że to dobrowolne„.

Jak wyjaśnia, już ze łzami w oczach, rozmawianie na ten temat zajęło mu trochę czasu i robi to teraz, gdy odzyskał życie i wolność; Ale, I potwierdza, że ​​ta sprawa kosztowała go dużo pracy.

Według skargi są przywódcy Świadków Jehowy, którzy Twierdzi, że zmienili prezentowaną publiczności wersję wydarzeńDlatego postanowił zabrać głos w tej chwili.

Wysłałem również wiadomość do osób w tej samej sytuacji: „Powiedz im, że świat nie jest taki zły, jak im się wydaje, że są tam bardzo dobrzy ludzie i ludzie, którzy im pomogąW tym sensie zachęcała osoby w takiej sytuacji do kontaktu z nią.

Będę szukał sposobów na połączenie się z wami i zjednoczenie, ponieważ są rzeczy, które należy zakomunikować i myślę, że jeśli się zjednoczymy, będziemy w stanie to zrobić.„.

Z drugiej strony zadzwoniłAlbo żeby to piętnowało wyznawców religii, którzy są na ulicyPonieważ daje pewność, że są dobrymi ludźmi, którzy wierzą, że postępują właściwie.

Świadkowie Jehowy, których widzisz na ulicy, to dobrzy ludzie i myślą, że wykonują dobrą robotę, ale nie zdają sobie sprawy, że są wykorzystywani przez organizację„, To zrozumiałe.


READ  Ukraina zgłosiła zwiększone promieniowanie

caov