2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Supermarkety wykorzystują obrazy animowane w obliczu niedoboru artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii

wiele supermarkety W Wielkiej Brytanii przyjęli dziwną metodę: używając obrazków z kreskówek do ukończenia pustej gondoli. Inicjatywa jest odpowiedzią na niedobór niektórych produktów spożywczych i towarów z pandemia i Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Według artykułu w The Guardian, wiele rynków zaczęło łączyć tekturowe wycinanki ze zdjęciami artykułów spożywczych, aby wypełnić luki na półkach z powodu problemów z dostawami.

Pandemia i Brexit doprowadziły do ​​kryzysu dostaw w Stanach Zjednoczonych Zjednoczone KrólestwoDoprowadziło to do tego, że wiele supermarketów zmierzyło się z ogromnym niedoborem produktów.

Jak donosi popularna angielska gazeta, supermarket Tesco w Londynie zaczął używać wizerunków szparagów, marchwi i pomarańczy w alejkach ze świeżymi produktami, szybko zyskując wpływ na sieci społecznościowe. „Mmm, pyszne zdjęcia szparagów” ​​– zadrwił jeden z użytkowników Twittera.

Według brytyjskich mediów ten środek jest spowodowany: Niedobór personelu, co oznacza „kierowców, zbieraczy i pakowaczy ciężkich pojazdów w gospodarstwach rolnych i zakładach przetwórstwa spożywczego”.

Reaguje również na Problemy napotykane przez porty Po zwiększeniu dostaw na okres świąteczny.

„Staje się bardzo popularny. Nie dzieje się tak tylko z powodu niedoborów, ale dlatego, że wiele supermarketów jest teraz zbyt dużych” – powiedział The Guardian Brian Roberts, analityk ds. handlu detalicznego w Shopfloor Insights. Zniżki są częścią różnych taktyk, wyjaśnił mężczyzna. wypełnij puste miejsce.

Wzrost zakupów online to kolejny powód, dla którego wiele supermarketów w Wielkiej Brytanii nie sprzedaje artykułów nieżywnościowych, pozostawiając puste przestrzenie, których wielu nie może zastąpić alternatywnymi produktami.

Przeczytaj także: Supermarkety, firmy programistyczne i zagraniczne firmy montażowe, zatrzymaj nielegalny outsourcing: doradcy podatkowi

Wreszcie, według The Guardian, tekturowe wycinanki na drogie przedmioty, takie jak detergenty, proszki białkowe lub różnego rodzaju alkohole lub wina, są często używane do zapobiegania kradzieży.

* Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, jest wiodącą siecią medialną założoną w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.

READ  Stany Zjednoczone zwolnią dzieci z obowiązku szczepień przed wejściem do powietrza w kraju

var / rCR