23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Super Mario Bros.  Film jest oficjalnie najbardziej dochodowym filmem w Meksyku, wyprzedzając Spider-Mana: No Way Home.

Super Mario Bros. Film jest oficjalnie najbardziej dochodowym filmem w Meksyku, wyprzedzając Spider-Mana: No Way Home.

W końcu to się stało „Super Mario Bros. The Movie” jest obecnie najbardziej dochodowym filmem w Meksyku. Po więcej niż udanym dniu projekcji w Meksyku, po szybkim wspinaniu się na miejsca w Klasyfikacja W ostatnich tygodniach Super Mario Bros. Film Spider-Man: No Way Home z 2021 roku, który został ukoronowany na początku 2022 roku jako najbardziej dochodowy film w kraju.

według Box Office MojoI Kolekcja filmów Super Mario Bros Film w Meksyku 83 027 USD i 186 USD, przewyższając nieco ponad 81 milionów z „Spider-Man: No Way Home”. Należy zauważyć, że całkowite zarobki z trzeciego filmu Spider-Mana obejmują również wpływy z odrodzenia filmu w październiku 2022 r.

15 maja oficjalne dane z Canacine potwierdziły, że Super Mario Bros. The Movie przewyższył Avengers: Endgame, jako drugi najbardziej dochodowy film w Meksyku. Więc, To była tylko kwestia czasu, zanim zostanie złapana w Spider-Man: No Way Homezaledwie 700 000 USD w momencie ostatniej publikacji.

Warto wspomnieć, że chociaż ww liczby oglądać Najlepsza kolekcja dolarów potwierdzona z filmu Super Mario Bros. Film, musimy poczekać na oficjalną kwotę Canacine’a w pesos. Powodem jest to, że obecny kurs dolara jest niższy niż w czasie, gdy Spider-Man: No Way Home stał się najbardziej dochodowym filmem.

Wreszcie, historia Mario jako nowego króla kasowego Meksyku nie kończy się tutaj. Wyprzedził Spider-Mana (tj. Disneya i Marvela), ale to dopiero się okaże Jaki będzie nowy rekord grupy, który ustanowiszbo do dnia jego prezentacji w kraju jeszcze daleko.

Kilka tygodni temu ojciec Mario, Shigeru Miyamoto, potwierdził, że filmów Nintendo będzie więcej, a po takim sukcesie stało się pewne, że drugi film oparty na niektórych franczyzach Nintendo pojawi się w niedalekiej przyszłości. Pytanie, co to będzie?

READ  SPY x FAMILY, Uzaki-chan i inni będą nadal dubować na łaciński hiszpański - Kudasai

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx