9 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Super Hero ujawnia nowy obraz – Kodasai

Na oficjalnym koncie na Twitterze multimedialnej franczyzy Dragon Ball Super Ukazał się nowy obraz promocyjny kolejnego filmu fabularnego zatytułowanego Dragon Ball Super: Super bohater Po raz pierwszy zostanie pokazany w 2022 roku w kinach w Japonii. W oświadczeniu nie ujawniono żadnych innych szczegółów i podano w logo obrazu: «Rozpoczyna się ściśle tajna operacja Armii Czerwonego Patrolu!».

Akira Toriyama s TOYRO Wydawanie mangi zaczęło się od Dragon Ball Super przez magazyn Piąty skok od wydawcy Shueisha W czerwcu 2015 r. Sztuka zainspirowała 131-odcinkową adaptację anime wyprodukowaną przez studio. Animacja Toei, Pod nadzorem Kimitoshi Chiyoka Scenariusze napisane przez Toriyamę, wydane w lipcu 2015. Film pt Dragon Ball Super: Broly Został wydany 14 grudnia 2018 r. Należy zauważyć, że gra wideo Dragon Ball Z Dokan Bitwa Dostępne w katalogu QooApp w ten link.

Synopsys D Dragon Ball Super

Minęło siedem lat od wydarzeń z Dragon Ball Z, na Ziemi panuje pokój, a ludzie żyją swobodnie, bez niebezpieczeństw czyhających we wszechświecie. Ten pokój jest jednak tymczasowy, ponieważ z głębi mroku galaktyki pochodzi zła istota: Beerus, bóg zniszczenia. Zaniepokojony przepowiednią, która mówi mu, że zostanie pokonany przez „Super Saiyanskiego Boga”, Beerus i jego anielski asystent Whis wyruszyli na eksplorację wszechświata w poszukiwaniu tej tajemniczej formy życia. Nie trzeba im długo czekać na Ziemię, gdzie znajdują Goku, jednego z najpotężniejszych wojowników na planecie.

fontanna: Oficjalne konto na Twitterze

© Toyotaro (autor), Akira Toriyama (oryginał) / Shueisha Shueisha

READ  Marta Ora zmarła z zaniedbania, a jej syn zadenuncjował: „Twoja matka się przeprowadziła, przebiliśmy jej płuco”.