18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sunmedia wzmacnia swoją obecność w Europie nowym biurem w Polsce

Sunmedia wzmacnia swoją obecność w Europie nowym biurem w Polsce

SunMedia, wiodąca hiszpańska firma adtech w zakresie wideo, performance i natywnych, kontynuuje ekspansję międzynarodową, otwierając nowe biuro w Polsce w 2023 roku.

Z polskiej stolicy Sunmedia Group będzie nadal rozwijać strategie rozwoju w Europie, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązania technologii reklamowych w regionie. Posunięcie to oznacza wejście firmy na jeden z wschodzących rynków europejskich ze znacznym wzrostem inwestycji w sektorze adtech i technologii.

Mając już biura w Lizbonie, Londynie, Meksyku, Miami czy Bogocie, ta nowa siedziba w Warszawie jest czternastą, którą Sunmedia otworzyła na arenie międzynarodowej.

„Polski rynek jest wyrafinowany i dojrzały, co pozycjonuje nas jako solidną firmę, doskonale odpowiadającą na średnio- i długoterminowe cele wzrostu, pomagając zaspokajać techniczne i reklamowe potrzeby globalnych klientów, wydawców i agencji. W krótkim okresie naszym celem w Polsce ma stać się liczącym się graczem na rynku, z szeroką obecnością na rynku lokalnym, ma dostarczać rozwiązania zgodnie z potrzebami rynku z doświadczeniem, wsparciem technologicznym i najlepszymi możliwościami międzynarodowymi” – wskazał poza Guillermo Martinem, dyrektorem ds. rozwoju SunMedia.

Jako szef nowej delegacji w Warszawie country manager Radosław Chrobot będzie profesjonalistą z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży reklamowej i medialnej oraz doskonałą wiedzą z zakresu rozwoju biznesu, marketingu i reklamy. Cyfrowy. Grobot rozwijał karierę w prestiżowych firmach takich jak Warner Bros. czy Axel Srbinger. Od 2020 roku do momentu dołączenia do Sunmedia pracował jako szef sprzedaży na Polskę i CEE w agencji digital quanto Group 360.

„To ekscytujący moment, aby dołączyć do firmy wraz z otwarciem biura w Polsce, rosnącym rynkiem i zaawansowaną technologią. Dzięki naszym rozwiązaniom reklamowym opartym na wideo, branded content i rich media, będziemy napędzać ten wzrost. ekspansji w Europie Wschodniej” – powiedział Radosław, nowy Country Manager w Polsce. Crobot powiedział.

Powiązane posty

Sunmedia wyznacza Matthew Harrisa do kierowania ekspansją firmy w USA
SunMedia i LG Ad Solutions podpisały wyłączną umowę na sprzedaż swoich formatów reklam z ACR Data w Hiszpanii.