24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stypendia na Studia Podyplomowe w Polsce i Wystawa Polskich Uczelni

Stypendium „Stefana Banacha” zapewnia zwolnienie z czesnego i miesięcznego stypendium na polskich uczelniach publicznych. Możesz aplikować Do 31 marca 2023 r. Aby dowiedzieć się więcej o programie, odwiedź stronę Campus Argentina Global.

„Stephen Banach” Nabór na ulotkę stypendialną

Podobnie dzwoni firma giełdowa Polskie Stypendia Akademickie w Centrali Związku Polaków w Argentynie w dniu 18 marca 2023 r. w Buenos Aires w godzinach od 14:00 do 17:00(ul. Jorge Luis Borges, Palermo, CABA) w celu rozpowszechniania informacji o stypendiach w Polsce, programach wsparcia NAWA oraz polskich placówkach edukacyjnych wśród argentyńskich i argentyńsko-polskich studentów zainteresowanych studiowaniem w Polsce.

Polskie uczelnie z poradami i informacjami dla zainteresowanych studentów to: Uniwersytet Pomorski w Słupsku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Śląska, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Śląski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Warszawski, Collegium Civitas, Politechnika Krakowska, Akademia Techniczno-Ekonomiczna im. Heleny Chodkowskiej oraz Politechnika Ładzka.

Ponadto będą obecni przedstawiciele Narodowej Akademii Wymiany Akademickiej (NAWA), z którymi będzie można porozmawiać o możliwości stypendiów na studia licencjackie, podyplomowe i polonistyczne w Polsce.

READ  Alexandre Guimaraes pojawił się w finale na czele reprezentacji Polski