2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stworzyli zespół El Chavo del 8, z hollywoodzkimi gwiazdami i to będą aktorzy

  • Pierwszy rozdział Chavo del 8 został oficjalnie wyemitowany w meksykańskiej telewizji publicznej 26 lutego 1973 roku.

  • Stworzony iz udziałem Roberto Gómeza Bolañosa program wywarł szczególny wpływ w krajach takich jak Meksyk i Brazylia.

  • Oficjalnie serial zakończył emisję telewizyjną 7 stycznia 1980 roku.

Dla Meksyku i dużej części Ameryki Łacińskiej program Chavo del 8 był jednym z najważniejszych projektów, dzięki swojej historii i charakterystycznym postaciom, którym innowator mediów społecznościowych powierzył teraz zadanie działania tak, jakby wybór Hollywood wywołał niejedną reakcję wśród fanów i internautów.

26 lutego 1973 roku zaprezentowano pierwszy rozdział Chavo del 8 , meksykańskiego serialu telewizyjnego, opartego na komedii sytuacyjnej, stworzonej iz udziałem Roberto Gómeza Bolañosa, wyprodukowanej przez Televisión Independiente de México (później Televisa), serial emitowany na kanale 8 do oficjalnego zakończenia jego emisji 7 stycznia 1980 r., czyli daty, w której kontynuuje nadawanie sezonów w telewizji publicznej.

Stworzyli zespół El Chavo del 8, z hollywoodzkimi gwiazdami i to będą aktorzy

Duża część sukcesu tego serialu wynika z faktu, że został on wyprodukowany w czasach, gdy telewizja była uważana za główny środek rozrywki społeczeństwa, oprócz tego, że było to medium, które powstało stosunkowo niedawno i miał szczególny wpływ w krajach takich jak Meksyk i Brazylia, dzięki wielu ukochanym postaciom, takim jak: Quico, Chilindrina, Ñoño, Chavo, Popis, Doña Clotilde, Don Ramón, profesor Jirafales, Mr. Barriga, Jaimito, listonosz i inni.

Jednak dzięki sieciom społecznościowym cyfrowy twórca powierzył sobie zadanie reinterpretacji głównej obsady tak słynnego serialu, jakby to była adaptacja lub hollywoodzka produkcja, w tym świetnych aktorów, takich jak Robin Williams, Joaquin Phoenix, Glenn Zamknij, między innymi Anne Hathaway. .

„Robin William (+) z Witch 71… Dobrze było to zobaczyć…”.Louisa Elliotta Silverstone Holta

„Doña Florinda jest najbardziej podobna. Myślę, że porównanie było doskonałe i trafne.” Mary Isabel Trujillo Ferreira

Podczas cyfrowej rozmowy inicjatywa zaproponowana przez twórcę szybko zyskała popularność, ponieważ dla wielu ta obsada byłaby świetną okazją do przeniesienia jednego z ich najbardziej ukochanych seriali na duży ekran. Należy jednak zaznaczyć, że do jego powstania nie było ono do końca spójne ani realistyczne, gdyż w przypadku Chavo del Ocho w obsadzie reprezentowany był Robin Williams, który zmarł 11 sierpnia 2014 roku.

READ  Makiaweliczna zemsta, którą Camilla Parker knuje na księciu Harrym, uderza tam, gdzie najbardziej go to boli

Czytaj teraz:

Zuckerberg ogłasza rok 2023 „rokiem efektywności”; Kolejne zwolnienia w Meta

Meta Verified: nowa usługa subskrypcji premium Meta Verified na Facebooku i Instagramie

Według jednego z raportów Meta płaci BuzzFeed za tworzenie wirusowych treści

Szkoły pozywają Google, Meta, Snap i TikTok za „szkodę psychiczną” wyrządzoną dzieciom