24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stworzyli trend na TikToku i wezwali ludzi, aby nie kupowali w Walentynki

Stworzyli trend na TikToku i wezwali ludzi, aby nie kupowali w Walentynki

  • Według ostatnich badań Meksyk jest drugim krajem w całej Ameryce Łacińskiej, który wydaje najwięcej na Walentynki.

  • Średni koszt prezentów dla Meksykanów na 14 lutego to 1250 pesos.

  • TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na rynku, gromadząca ponad półtora miliarda użytkowników.

TikTok to platforma, na której trendy Niektórzy użytkownicy zalecają, aby nie robić „niepotrzebnych” zakupów w Walentynki.

Nie jest tajemnicą, że dziś portale społecznościowe są czymś więcej niż narzędziem czy platformą komunikacji, ale przez lata stały się oryginalnymi oknami zakupowymi, a to oczywiście jeden z wielu pochodnych efektów cyfryzacji.

I to jest to, że kiedy cofniemy się do lat 2020 i 2021, które są najważniejsze z punktu widzenia okresu światowego zagrożenia zdrowotnego, musimy pamiętać, że kanał online To był jedyny sposób na zakup, dlatego oprócz Meksyku duża część Ameryki Łacińskiej, regionu o trudnym kontekście cyfryzacji, również miała duży nacisk na Handel elektroniczny.

Według danych z Prognoza handlu elektronicznego w Ameryce Łacińskiej w 2021 r., opracowana przez eMarketerAmeryka Łacińska była regionem, który zapewnił największy wzrost handlu elektronicznego na świecie, a Meksyk zajął czwarte miejsce pod względem wzrostu w tym sektorze na świecie.

Z drugiej strony nie zapominajmy, że również w 2021 r. obroty online Jeśli chodzi o Handel elektroniczny Reprezentujące wyższe liczby 401,3 miliarda pesos, osiągające wzrost o 27% w porównaniu z 2020 r.zgodnie z raportem Meksykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Internetowej (AMVO).

Na razie, mimo że powrót do sklepów to de facto akt, to przeżycie online Nadal ewoluuje, ponieważ wymagania konsumentów również zmieniają się w czasie iw tym kontekście sieci społecznościowe odgrywają ważną rolę w zwyczajach konsumpcyjnych ludzi.

Tworzyć trendy na TikTok i zapraszam do nie kupowania w Walentynki

Ponieważ miesiąc luty już się rozpoczął, jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń zakupowych dla dużej liczby osób jest tzw. „Dzień Miłości i Przyjaźni”, który w różnych częściach świata ma istotny wpływ na konsumentów. , w tym Meksykanów.

READ  Losowanie Zodiaku, 20 lutego: wyniki, jackpot, zwycięzcy niedzielnej loterii krajowej i jak zbierać w Meksyku l Lotenal | Edomoex | Meksyk | Perspektywy | Stany Zjednoczone | Stany Zjednoczone | Stany Zjednoczone | Meksyk

Według badania Picodiktóry mówi o krajach z najwyższymi wydatkami na prezenty WalentynkiMeksyk zajmuje 11. miejsce z prawie 1250 MXN na mieszkańca i jest drugim krajem Ameryki Łacińskiej, który wydaje najwięcej w tym sezonie.

Jednak w sieciach społecznościowych, przestrzeniach, które kiedyś pełniły rolę platform e-commerce, panuje trend, który zwraca uwagę użytkowników na TikTok, za pomocą którego zachęca się ich, aby nie robili zbędnych zakupów w Walentynki, dlatego oprócz tego dążą do „Usunąć skutek”, czyli zabronić influencerzy Zachęcaj do tego rodzaju zakupów w chińskiej sieci społecznościowej.

@kaylalala298

Zbliża się czas dość silnej zmiany dla społeczności influencerów w mediach społecznościowych, zwłaszcza społeczności makijażowej i produktowej, ale wszystkie społeczności i tak odczują zmianę.

? dźwięk oryginalny – rybo

Panie ratuj ją

#desinfluencer # wpływ # pod wrażeniem #konsumpcjonizm

? Jakiś oryginał – Beatriz Ayres

Bez wątpienia mówimy o momencie w historii, kiedy sieci społecznościowe mają ogromny wpływ na użytkowników, co zaalarmowało różne władze, aby były bardziej ostrożne z tego rodzaju przestrzenią.

Czytaj teraz: