28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Student potępia złe traktowanie białych lekarzy?

  • Tym razem to uczeń zadenuncjował przez Tiktok, bo to „normalny” dzień pracy, a biali cierpią z powodu nadużyć medycznych?
  • Według jednego z badań edukacja medyczna powoduje niepotrzebny niepokój, stres i depresję wśród studentów.
  • Termin whitexican jest powszechnie używany do określenia pewnych pozycji u osób o białej skórze lub w wygodnych pozycjach.

Nadużycia medyczne ze strony whitexicans? Szkolenie kliniczne Specjalizacje medyczne w Meksyku reprezentuje zasadniczy etap trening medyczny. Oprócz wyzwań akademickich istnieją inne wyzwania natury pracy i szkolenia ludzi, takie jak: uwaga Pacjenci, Obciążenie i harmonogramy pracy, zadania administracyjne, kontakt z chorymi podczas pobytu medycznego i hierarchia szpitalna.

Jednak tym razem to student zadenuncjował TIK TokJak to jest mieć „normalny” dzień pracy, cierpiąc znęcanie się nad białymi lekami? Wewnątrz obiektów meksykańskiego szpitala.

Umieść tweeta I zagubionych #medycyna #medycyna #Student medycyny #MedycynaMeksyk #fyp ♬ Miami Amy – Keith Wheatley

termin białyxican Zwykle służy do określenia pewnych postaw osób o białej skórze lub osób w zamożnych sytuacjach. Wyrażenie to jest kombinacją słów z języka hiszpańskiego i angielskiego: odpowiednio biały i meksykański oraz biały i meksykański.

Chociaż nie wiadomo, kto pierwszy ukuł ten termin, od końca 2017 roku stał się on bardzo popularny wśród Meksykanów, a jego kontrowersyjne użycie stało się bardzo popularne w sieciach społecznościowych.

Nadużycie jest prawdziwe

dystans Dziennik Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego (JAMA) ujawnione w artykuleRozpowszechnienie depresji, objawów depresyjnych i myśli samobójczych wśród studentów medycyny: przegląd systematyczny i metaanaliza.„co lub co” Ponad jedna czwarta studentów medycyny cierpi na depresję s Co dziesiąty ma myśli samobójczepodniosły się głosy ostrzegające o skutkachZłe traktowanie medyczne i niewłaściwe wykorzystywanie nauczycieli i nauczyciele dalej Lekarze w trakcie szkolenia.

W studium przypadku przedstawionym przez gammapojawia się w pliku Student medycyny który jest mocno przesłuchiwany i arogancko żartowany na temat swoich akademickich umiejętności, aby odpowiedzieć na przesłuchanie medyczne.

READ  Wpływ estetyki na nasze samopoczucie emocjonalne

Nowy artykuł prezentowany pod tytułem „Znęcanie się studenta medycyny„Wskazuje, że obecna metoda edukacyjna obejmuje zadawanie pytań” przyszli lekarze Na tematy wykraczające poza ich poziom edukacyjny z zamiarem Zmotywuj ich do naukiAle Minusem jest użycie sarkastycznego tonu.

Może to być odzwierciedleniem kultury, która najlepsi lekarze Powstały, nawiązując do głosów takich jak głosy Abrara Karana, który posiada tytuł magistra in Zdrowie publiczne który jest filtrem dla Harvard TH Chan Szkoła Zdrowia.

także głowa Samorząd Studentów Szkoły Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego przyznałem się do tego „Szkodliwe” komentarze dotyczące płci, płci, rasy i inteligencji lekarzy podczas szkolenia są spójne Przedstawia się to jako żart:

ten Edukacja medyczna Powoduje niepokój, stres i depresję nadużycie między uczniowie. ale więcej niż niski wynik testu lub ocena mniej niż doskonała, Prawdziwy ból pojawia się, gdy ufamy, że ci, którym ufamy, że nas uczą i prowadzą, degradują, wyśmiewają lub odrzucają nas..

W związku z tym podkreślił, że Potrzebujesz autorytetów, aby znaleźć lepsze sposoby na pokazanie swojej odpowiedzialności Cóż, w przeciwnym razie Nie jest możliwe uzyskanie znaczącej poprawy w depresji u studentów medycyny.

Powiązane uwagi:

Jak uniknąć nadużyć i nadużyć w mieszkaniu medycznym?

Ministerstwo Zdrowia wydaje następujące zalecenia dotyczące ostrego zapalenia wątroby u dzieci:

Centrum Medyczne Laredo oferuje studentom medycyny nagrodę w wysokości 25 tys.