28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Studenci UAT zajmują trzecie miejsce w Międzynarodowym Kongresie Medycyny – El Sol de Tampico

Studenci UAT zajmują trzecie miejsce w Międzynarodowym Kongresie Medycyny – El Sol de Tampico

Tampico, Tampa, 30 maja (OEM-Informex). studenci przyłączać Autonomiczny Uniwersytet Tamaulipas (UAT) Southern Campus, uznanie otrzymał po uzyskaniu Trzecie miejsce w tym Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Krajowego Komitetu Regulacyjnego ds. Medycyny Ogólnej odbył się w mieście Queretaroze stanem klinicznym.Pacjent z zaburzeniami poznawczymi i miażdżycą wewnątrzczaszkową„.

Studenci spotykają się z Dyrektorem Kolegium Medycznego

szef Szkoła Medyczna TampicoI Raula de Leona EscobedoOtrzymał uznanie od zespołu składającego się z Meysi Alejandra Martínez Hernández; Carmen, Karina Alvarez Rodriguez; Marcela Castellanos Del Ángel i Javier Pérez-Rul Castillo oraz lekarz i konsultant Enrique Juárez Reséndiz.

Skomentowali, że są bardzo dumni z osiągnięcia po dwudniowej rywalizacji z 250 zespołami Studenci i badacze Znane osobistości z różnych stanów kraju, które starały się pozycjonować na pierwszych miejscach tych targów medycznych.

the Globalna Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że ok 60 milionów ludzi cierpi na demencję na całej planecie. Co roku jest ok 10 milionów nowych przypadków Obecnie jest zajęty Siódme miejsce w śmierci Jest to jeden z głównych powodów niemożnośćmają znaczący wpływ na jakość życia tych, którzy na to cierpią.

Meysi Alejandra, stąd tak ważna jest prezentacja przypadku klinicznego”Pacjent z zaburzeniami poznawczymi i miażdżycą wewnątrzczaszkowądo ławy przysięgłych Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Krajowego Komitetu Regulacyjnego ds. Medycyny Ogólnej utworzony przez znani lekarzektórzy po analizie różnych kryteriów doprowadzili ich do remisu o drugie miejsce, ale według wewnętrznych kryteriów w ostatecznym głosowaniu odeszli z zasłużonego trzeciego miejsca.

Możesz być zainteresowany: Rząd Tampico i Wydział Lekarski UAT podpisują Porozumienie Miejskiego Medicare

Przypadek kliniczny odpowiada 65-letniemu mężczyźnie z cukrzycą typu 2 w wywiadzie od 30 lat, nadciśnieniem od 5 lat, hipercholesterolemią od 3 lat, zespołem metabolicznym, umiarkowanym alkoholizmem ale nawracającym Około 14 lat temu i siedzący tryb życia. Ciekawy wywiad rodzinny, matka z rozpoznaną demencją w podeszłym wieku i siostra bliźniaczka z rozpoznaniem schizofrenii„.

READ  Wyślą małego satelitę do Teleskopu Jamesa Webba i nie będzie już sam

Studenci medycyny latają w barwach UAT

Leona Escobedo stwierdził, że studenci Wysoko postawili kolory Autonomiczny Uniwersytet TamaulipasBo zmierzyli się z prawdziwymi „potworami medycyny”, co mimo ich przebiegu nie zmniejszyło chęci odniesienia sukcesu przez tych, którzy w przyszłości mieli zostać pracownikami służby zdrowia.

Wskazał to Radca Guillermo Mendoza Cavazos Był tak zainteresowany rozwojem tych młodzieńczych obietnic medycyny Tamaulipas, że odłożył na bok przygotowania do matury, aby nadać nowe uznanie najwyższej izbie studiów.

Możesz także przeczytać: Badacz Tamaulipas opracowuje czujnik do wykrywania poziomu cukru w ​​żywności

Ci faceci są podwójnie godni, ponieważ nie mają 10 lat doświadczenia od początku ich drogi do profesjonalizmu, a co lepszego niż zdobycie trzeciego miejsca w międzynarodowej imprezie

Otrzymuj wiadomości z El Sol de Tampico bezpośrednio na WhatsApp, zasubskrybuj tutaj

Pamiętaj o złożeniu studenci UTW South Campus zyskał uznanie jako najlepszy Trzecie miejsce w tym Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Krajowego Komitetu Regulacyjnego ds. Medycyny Ogólnej świętować dzień Queretaro.