30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Studenci mówią, że wejście do zawodu medycznego jest wyzwaniem – El Sol de Parral

Dulce Luna Portillo, młoda studentka, która zdawała egzamin wstępny na Autonomiczny Uniwersytet Chihuahua, uważała, że ​​wejście do zawodu lekarza jest wyzwaniem; Uważał zawód lekarza za zawód, któremu chciał się poświęcić, ze względu na jego zamiłowanie do zdrowia, oprócz korzyści ekonomicznych zawodu.

Od tej chwili chcę otrzymywać wiadomości na mój telefon komórkowy

Była godzina 8:00 17 czerwca 2022 r. i nie ma daty, która by nie nadeszła lub termin nie został dotrzymany, w ten sposób setki młodych ludzi złożyło egzamin na Exani III Ceneval.

18-letnia Dulce Luna Portillo, absolwentka Matury Technologii Przemysłowych i Centrum Usług (CBTis) zauważyła, że ​​ze względu na duże zapotrzebowanie na wejście do pracy w sektorze zdrowia, zdobywanie miejsca w tych zawodach staje się wyzwanie.

Może Cię zainteresować: Czy ubiegałeś się o UACH? Egzamin wstępny zdało ponad 10 000 kandydatów.

Według danych dostarczonych przez Uach, 66 procent kandydatów do Parral Campus szuka pracy związanej z sektorem zdrowia, łącznie 554 kandydatów na sześć oferowanych stopni, z których 221 wybrało medycynę, a 146 pielęgniarstwo i żywienie.

Wahanie się przed egzaminem może wszystko zmienić

W tym sensie młoda kobieta podkreśliła, że ​​punkt, odpowiedź lub minuta przekazania przed egzaminem może oznaczać dotarcie do miejsca lub „pozostawienie poza zawodem, którego szukasz” – powiedziała.

Może Cię zainteresować: Absolwent UTP zdobywa 3. miejsce w przedsięwzięciu na rzecz zmian społecznych

Wskazała, że ​​stara się podjąć zawód lekarza, ponieważ ma tendencję do opieki społecznej i szpitali, ponieważ jej praktyka w szkole średniej odbywa się w szpitalu.

➡️ Otrzymuj najistotniejsze wiadomości od Chihuahua, Juárez i Parral bezpośrednio na swój adres e-mail. Zapisz się do naszego newslettera!

Wyjaśnił, że każda uczelnia ma swoją organizację, przyjmuje kandydatów z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, mierzy temperaturę i umieszcza żel antybakteryjny przy każdym z wejść.

READ  Daniel Drexler żyje w dwóch równoległych światach: medycynie i muzyce - La Foz de la Frontera