27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Strategia marketingowa zastępowania iPhone’a firmy Apple

Sprzęt rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości firmy Apple będzie mocniejszy niż komputery Mac, będzie działał na dwóch procesorach i trafi do sprzedaży przed końcem 2022 roku.

Wszystkie te przewidywania należą do słynnego analityka Apple Ming-Chi Kuo.

Według Ku, zgodnie z tym, co publikują plotki o Macu I 9to5Mac, urządzenie, które jako pierwsze ujrzy światło, będzie miało procesor główny o mocy zbliżonej do mocy chipa M1 oraz procesor pomocniczy, który zajmuje się tylko czujnikami.

Posiadając dwa procesory równolegle, nie będzie konieczne podłączanie urządzeń do iPhone’a lub Maca.

A mówiąc o iPhonie, Kuo mówi tak w języku mniej niż 10 latTelefony, które zrewolucjonizowały branżę i wyniosły Apple na szczyt światowych firm technologicznych, odejdą w przeszłość.

Ekspert rozumie, że jeden lub więcej Rozszerzona Rzeczywistość I Wirtualna rzeczywistość Przyjdą, aby na zawsze zastąpić iPhone’a.

Kuo powiedział, że nowe urządzenie będzie w stanie zapewnić nie tylko rozszerzoną rzeczywistość, ale także wirtualną rzeczywistość, dzięki parze wyświetlaczy Sony 4K Micro OLED.

Dzieje się tak dzięki chipowi M1, który ma siłę do obsługi ekranów.

Jeśli chodzi o koprocesor, Kuo mówi, że jest to konieczne, ponieważ moc obliczeniowa czujnika jest wyższa niż w iPhonie 11.

Jak Apple planuje wymienić iPhone’a?

Z drugiej strony urządzenie, które zastępuje iPhone’a, prawdopodobnie będzie obsługiwać szeroką gamę aplikacji, od wyszukiwarek i usług przesyłania wiadomości po aplikacje bankowe, pogodowe, do gier i mediów społecznościowych.

Kuo twierdzi, że flagowy produkt Apple w następnej dekadzie będzie samodzielnym urządzeniem, co przeczy raportowi z Informacja Nieco ponad miesiąc temu twierdzi się, że do obsługi większości jego funkcji trzeba będzie połączyć się bezprzewodowo z iPhonem, iPadem lub komputerem Mac.

Nakręcony na iPhonie
Bigstock

Ten raport zapewnia również, że będzie skierowany do programistów i twórców i będzie miał potencjalną cenę około 3000 USD.