18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Straciłem to wszystko! Po wyrzuceniu z telewizji Azteca była aktorka Televisa płacze na żywo i przekazuje smutne wieści

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Kilka godzin temu słynna aktorka i gospodarz Zdjęcie Natalii Alcocerkto odszedł Telewiza Kilka miesięcy temu, aby dołączyć Azteca TV, wyglądał szykownie i płacz w portale społecznościowe I podzielił się wzruszającymi wiadomościami ze swoimi fanami.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Były tłumacz Róża z Guadalupe Inne projekty San Angel zaszokowały tysiące jego zwolenników, przyznając, że cierpiał z powodu przemocy ze strony swojego byłego partnera, biznesmena. Juan Jose ChimalOjciec jej dwójki małoletnich dzieci.

Sprawiają, że płaczę ze złości… Przemoc psychiczna, ekonomiczna i fizyczna Moje córki i ja cierpieliśmy, a ostatnio bardziej nieludzko, a ta jedna z istot, która powinna kochać je bardziej niż stawiać je w sytuacjach takich, jak ta, w której stawia je, by mnie ukarać, nie ma imienia” – napisał w post Instagram.

Natalia, która rozpoczęła karierę w programie Zona Ruda na Channel 5, na swoim koncie na Instagramie nagrała transmisję na żywo, aby wyjaśnić bolesną sytuację, w której żyje ze swoim byłym mężem, który zerwał w 2020 roku po serii zdrady co ona sama potwierdziła.

Były uczestnik reality show ocalały z Meksyku Wyjaśniła, że ​​ojciec Bruny i Leonor nie jest odpowiedzialny za wydatki takie jak płacenie za szkołę, mieszkanie, jedzenie itp. Jest zdesperowana, ponieważ oskarżyła biznesmena o „kupowanie” prawa.

Dziś nie wiem, komu ufać, do kogo się zwrócić, z kim podnieść rękę, do którego prawnika się zwrócić bez poczucia, że ​​kupią i że powiedzą mi prawdę i że odpoczną. Kiedy wszystko, czego chcę, jest najlepsze dla moich córek, na co zasługują i na co ja zasługuję.” „Wikinga” we łzach.

Alcoser wyjaśnił, że jedyne, czego szuka, to zadbanie o dobro trójki swoich małych dzieci, i powiedział, że nie interesuje go, co jego były kochanek robi ze swoim życiem, ale chce, aby wziął na siebie odpowiedzialność za swoje ojcostwo.

Wiem, że wielu z was przechodzi przez to samo i jest dużo frustracji, ponieważ nie wiedzą, dokąd uciekać, kogo prosić o pomoc i nie wiedzą komu wierzyć. Kiedy wszystko, o co proszę, to to, na co zasługują moje córki. Nie prosiłem o nic więcej”.

Zaledwie w zeszłym tygodniu Natalia odpadła z konkursu Chcę śpiewać! Nie pojawia się na forum chodź radość. Podczas rozmowy wideo powiedziała, że ​​nagle opuściła Meksyk z powodów osobistych, najwyraźniej z powodu tego, czego doświadcza ze swoim byłym mężem.

Musiałem wyjść, nie ma mnie w mieście, jestem w hotelu spotkanie kolegów, dziękuję Deo, pani Sandrze Sumster. Dziękuję, mam nadzieję, że będziesz mógł mnie trochę lepiej poznać – mówił wtedy.

Źródło: Grupo Formuła, Instagramnataliaalcoceroficial, TVNotas

READ  Carlos Trejo wykorzystuje swoją żonę w telewizji podczas Reality Show „Inseparables”