24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Steam: Rozpocznij weekend z dwiema nowymi darmowymi grami

Rozpocznij piątek w najlepszy możliwy sposób, grając za darmo na Steamie. Jak co tydzień dzielimy się z Wami najlepszymi promocjami Nie wydawaj za dużoPrzypominamy, że na przykład od wczorajszego popołudnia mamy nową darmową grę dostępną w Epic Games Store przez następne siedem dni.

Steam pozwala nam teraz zdobyć dwie nowe gry całkowicie za darmo. Jest to promocja ograniczona czasowo (jak zawsze), więc skorzystaj teraz i pobierz gry, aby mieć je na zawsze za darmo w swojej bibliotece. Aby otrzymać tę grę za darmo, to, co musisz zrobić, jest bardzo proste, po prostu kliknij łącze, które udostępniamy Ci poniżej, a za pośrednictwem strony Steam możesz dodać obie gry do swojej biblioteki za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dwie gry są teraz darmowe na Steamie

Gladius Prime był znany imperialnym uczonym jako planeta o znaczeniu archeologicznym. W okresie kolonialnym znaleziono starożytne relikty, które ujawniły ślady ukrytej przeszłości. Ale to było coś więcej niż tylko artefakty. Coś nieopisanie przerażającego obudziło się ze starożytnej przeszłości. Mieszkańcy Gladiusa zostają uwikłani w straszliwą wojnę o przetrwanie.

Hue to tętniąca życiem, wielokrotnie nagradzana platformowa gra logiczna, w której możesz dostosować świat, zmieniając kolor tła. Eksploruj niebezpieczną szarą krainę, odkrywając odłamki koloru podczas swojej podróży w celu odnalezienia zaginionej matki. Kiedy przeszkody pasują do tła, znikają, tworząc niesamowite nowe zagadki, pełne niebezpieczeństw, tajemnic i… nigdy wcześniej nie widzianych kolorów.

Hue będzie darmowe do 8 czerwca, a Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War do 1 czerwca.

Subskrybuj kanał YouTube GX